4100 TL'ye sistem toplama

Eki Görüntüle 258996
Neden eski nesil bilgisayar öneriyorsun? Ve Ryzen varken intel?

Bütçeyi biraz artırıp bu sistemi almanı öneririm. Eğer artmazsa SSD veya HDD'yi çıkartabilirsin.
Kasam var. Yeni aldım. Yani 4200 TL bütçem var. Belirttiğim bütçeye göre toplarsanız bide çok sevinirim. Kısacası 4200 TL kasa hariç sistem toplama.

Kasam var. Yeni aldım. Yani 4200 TL bütçem var. Belirttiğim bütçeye göre toplarsanız bide çok sevinirim. Kısacası 4200 TL kasa hariç sistem toplama.
Monitör dahil mi?

@enesf eğer sistemi oyun oynamak için topluyorsan Ekim ayının başında çıkacağı söylenilen 8. nesil Coffe Lake işlemcileri beklemen yararına olur.

Fiyat/ Performans açısından Ryzen' den iyi olur mu?
Çıkmayan bir işlemci hakkında yorum yapamam lakin şurada 1 aydan az bir süre kalmışken ve yıllardan sonra ilk defa çekirdek eklenmişken beklememenin saçmalık olduğunu düşünüyorum.

Çıkmayan bir işlemci hakkında yorum yapamam lakin şurada 1 aydan az bir süre kalmışken ve yıllardan sonra ilk defa çekirdek eklenmişken beklememenin saçmalık olduğunu düşünüyorum.
Eğer donanımdan anlıyorsan sana bir şey sorayım. Gigabyte B350 Gaming G3 hakkında ne düşünüyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…