Elektronik 4134 TL FSP Hydro PTM Pro 1200W 80+ Platinum kutusuz Güç kaynağı

• Konuyu başlatan ipee
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B
Bu ürünün kutusuz olanı ptm Pro değil, diğer forumda alan bir arkadaş uzunca anlatmış konuyu. Kutusuz ile kutulu arasında fark var, araştırmadan almayın.

Hocam Pro değil mi? Linkteki ürünü göndereceklerini söylediler ki kargoya verildi. Bu bilgiyi nereden gördünüz.

Hocam Pro değil mi? Linkteki ürünü göndereceklerini söylediler ki kargoya verildi. Bu bilgiyi nereden gördünüz.

DH'de alan bir arkadaş var, gelen ürün Pro değil yazmış. Kutusuz olanlara ptm Pro etiketi basıp o şekilde satıyorlarmış. Durumu belirterek iade etmiş, başka bir yerden Pro olanını almış. DH sıcak fırsat bölümünde konusu mevcut, oradan ulaşabilirsiniz kendisine.

DH'de alan bir arkadaş var, gelen ürün Pro değil yazmış. Kutusuz olanlara ptm Pro etiketi basıp o şekilde satıyorlarmış. Durumu belirterek iade etmiş, başka bir yerden Pro olanını almış. DH sıcak fırsat bölümünde konusu mevcut, oradan ulaşabilirsiniz kendisine.
Gördüm hocam o ilanda benimdi :))

Nasıl bir sonuca ulaştınız, benzer durumu ben de yaşıyorum.
Baya uğraştım mailler, telefon görüşmeleri falan ama nafile. Ürün yine çok iyi aman aman fark yok yeni haline göre. Ben sistem topladim 7000x3d işlemcileri bekliyorum o yüzden hala kurup deneyemedim. Bir tek işlemci kaldi işte çıksın alıp deneyeceğim.

Baya uğraştım mailler, telefon görüşmeleri falan ama nafile. Ürün yine çok iyi aman aman fark yok yeni haline göre. Ben sistem topladim 7000x3d işlemcileri bekliyorum o yüzden hala kurup deneyemedim. Bir tek işlemci kaldi işte çıksın alıp deneyeceğim.
Mail attım, bana cevap vermediler. Parçalar biriktiğinde kasayı onlara toplatacağım. Bir sorunla karşılaşılırsa güç kaynağını ilk çalıştıran onlar olacak, garanti kapsamında değişim talep edeceğim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı