4200 TL'ye Ryzen 5 2600 ve GTX 1060 hazır sistem alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence de şu sistem çok daha iyi ve performanslı.
AMD Ryzen ™ 5 2600 3.4GHz, RX590 8GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC
Ama güç kaynağı kesinlikle 750 W 80+ Gold RGB model ile değiştirilmeli 175 TL verilip.
Daha iyi mi diyorsunuz. Bir de anakartı B450 yapmaya gerek var mı? HDD ekledim. 750 Watt yaptim. Kasayı da Dark Spartan yaptım. Böyle iyi midir ?
Bencede şu sistem çok daha iyi ve perfanmaslı.
AMD Ryzen ™ 5 2600 3.4GHz, RX590 8GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC
Ama güç kaynağı kesinlikle 750 W 80+ Gold RGB model ile değiştirilmeli 175 TL verilip.
Anakartı RAM'ler 3000 MHz'de çalışsın diye B450-Plus yapmaya gerek var mı?

Hazır sistemlerinde böyle bir handikapı var beğenmediğin ürünü kendi istediğin ile değiştiremiyorsun :(
Anakartı B450 güç kaynağını 750W ve kasa değiştirme HDD ekleme ile fiyat 5160 TL oluyor. Bu kadar yüksek fiyatlara çıkınca ben kendim sistem toplarım her ürün içime sinen olur diyesi geliyor insanın.
Anakart almışken Asus TUF alırım ekran kartını Hepsiburada'dan Rx 590 8 GB alırım RAM Corsair 3000 MHz alırım kasa isteidiğim RGB bir model alırım filan diyesi geliyor indirimler kovalayarak o sistemde max 5300 TL filan olur zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı