4250 TL'ye Sistem Toplama

misaki99

Hectopat
Daha fazla  
Kasa, monitör öncelikli olmak şekilde, parçalar hakkında düşüncelerinizi yazabilir misiniz? Değiştirmem gereken parça var mı?

sistem_1.png
24inç 2ms monitör 472Tl.png

Kasa olarak şuna da bakabilir misiniz? Bunun görünüşü daha çok hoşuma gidiyor ama kalitesi tabii ki daha öncelikli.
kasa 600w 290Tl.png

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman kasayı Zalman z3 plus olarak değiştiriyorum. OC yapmayı da düşünüyorum. Sizce güç kaynağı olarak ne almalıyım?

Şimdi siparişimi vericem. Monitörü webdenal.com , diğer parçaları inventus, sinerji ve nova bilgisayardan alıcam. Monitör tercihimi değiştirmedim. Hala Benq Gl2460 almayı düşünüyorum. Arkadaşım güç kaynağı oc yaparken sıkıntı çıkarabilir dedi işimi garantiye almak için tekrar soruyorum. Ayrıca ekstra işlemci soğutucu almama çok gerek varmı? Yine aynı şahıs oc yapıcaksan şart dedide bütçe sıkıntısı çıkıyo eklenme durumunda.

Bilgisayara malesef ethernet kablosu çekme durumum yok. O yüzden Asus N14 wireless adaptörü de ekledim.
Fikrinizi rica ediyorum, şimdiden teşekkürler. :)

anntitled.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı