4300 TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
4300

YusufDogan123

Centipat
Daha fazla  
Benim maximum 4300 TL gibi bir bütçem var. İki monitör düşündüm. Birisi 200 Hz Casper Excalibur diğer ASUS TUF VG247 ama internette araştırdım biraz ikisi için de sorunlu sıkıntılı yazıyordu. Bana bu fiyat bandında ne önerebilirsiniz? Veya bu monitörler alınır mı?

Benim maximum 4300 TL gibi bir bütçem var. İki monitör düşündüm. Birisi 200 Hz Casper Excalibur diğer ASUS TUF VG247 ama internette araştırdım biraz ikisi için de sorunlu sıkıntılı yazıyordu. Bana bu fiyat bandında ne önerebilirsiniz? Veya bu monitörler alınır mı?

Casper da gosting sorunu var alma.

Söylediği diğer monitörde Casper ile benzer panel zaten.

Söylediği diğer monitörde Casper ile benzer panel zaten.
Hocam peki bu ghosting sorunu oyunlarda çok sıkıntı çıkarır mı

Hocam peki bu ghosting sorunu oyunlarda çok sıkıntı çıkarır mı?

Tamamen göze bağlı, çok dikkatli PC kullanıyorsan veya öyle bir takıntın varsa ve rekabetçi oyun oynuyorsan sıkıntı çıkarma ihtimali tavan yapıyor ama hikaye senaryo ağırlıklı oyunlarda veya film dizi izlerken anlamazsın muhtemelen. İnternetten sipariş edeceksen eğer attığım ASUS'u al en sorunsuzu o fiyatına göre.

Tamamen göze bağlı, çok dikkatli PC kullanıyorsan veya öyle bir takıntın varsa ve rekabetçi oyun oynuyorsan sıkıntı çıkarma ihtimali tavan yapıyor ama hikaye senaryo ağırlıklı oyunlarda veya film dizi izlerken anlamazsın muhtemelen. İnternetten sipariş edeceksen eğer attığım ASUS'u al en sorunsuzu o fiyatına göre.

Hocam peki bu Game booster alınır mı? Hem IPS panel hem 165Hz ve fiyati gayet makul YouTube'da tam olarak bu model ile ilgili bir inceleme bulamadım ne dusunuyorsunuz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-07-20-22-42-643_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-07-07-20-22-42-643_com.android.chrome.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı