45-50 bin TL'ye kadar 2 telefon önerisi

SadCat0w0

Hectopat
iPhone sevmediğim için, Samsung tercih ediyorum ve şu an kullandığım M21 cihaz eskidiği için değiştirmek istiyorum.

Aklımda 2 telefon var;
Galaxy S22, ısınma sorunu ve bataryanın hızlı gitmesi gibi bir sorunu varmış.

İkinci olarak;
S23 FE, çoğu kullanıcı S22'nin, S23 FE'den daha iyi olduğunu söylüyor.

Bütçe en fazla 50k TL 2 telefon için, üstüne çıkamam, ayrıca oyun vs oynamıyorum, daha çok YouTube'da vs video film izliyorum, yani genelde PC'de vakit geçiriyorum, telefonu kullanacak diğer kişi ise sadece Candy Crush oynuyor ve çoğunlukla Instagram'da geziyor.

S23 güzel ancak o kadar da para vermek istemiyorum ama S21 FE'yi 23 FE yerine tercih edebilirim.
Ben ikisini de siz kullanacaksınız sandım pardon hocam. S23 fe güzel bir telefon bence tabi s23 ten çoğu anlamda geri ancak fiyat farkından dolayı böyle. İkinizde s23fe ve s22 arasında seçim yapabilirsiniz. İki telefonu epey gibi sitelerde karşılaştırın veya youtubede incelemelerine bakın.

50k bütçeniz var 23FE almanız çok yanlış olur S23, 23FE almanız daha iyi olur Snapdragon işlemci var S23'te. S23FE güzel ama A54 le aynı tasarıma sahip.

Dediğiniz gibi yaptım ancak fiyat olarak pahalı oluyor.

Ayrıca, telefonu kullanacak diğer kişi iPhone 12 istediğini söyledi o yüzden 128 GB mor olanını alacağız, bu yüzden S23 bütçeyi aşıyor, S23 FE daha uygun oluyor, sizce ne yapmalıyım.

S23 mantıklı olacak gibi ya.. Bütçeyi de zorlamamış oluruz. S24 ile o kadar fark görmedim bir de işlemci snapdragon S23 'de

Aslında xiomi 13T pro ve poco f5 pro da fena değil miş...

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı