45 bin TL Hazır sistem önerisi

8*2 DDR5'te hoş karşılanmıyor. Reddit ve yabancı forumlarda önerilmiyor.

8*2 DDR5'te hoş karşılanmıyor. Reddit ve yabancı forumlarda önerilmiyor.

Adam şaka maka 45k 4070, 7600 alacaktı. Bu daha mı iyiydi? Attığım sistem, powered by MSI sistem. RAM'de de bir kusuru olsun bir zahmet.

Adam şaka maka 45k 4070, 7600 alacaktı. Bu daha mı iyiydi? Attığım sistem, powered by MSI sistem. RAM'de de bir kusuru olsun bir zahmet.
4070,7600 ne sıkıntısı var pek birşey bilmiyorum açıklarsanız sevinirim.

4070,7600 ne sıkıntısı var pek bir şey bilmiyorum açıklarsanız sevinirim.

A chipset anakart, kasanın fiyatından dolayı içerisinden pf modelli Deep cool çıkabilir diye düşünüyorum, içerisinden hangi model çıktığını bulamadım ama o model çıkarsa, kötü hem de bu sistemin fiyatına göre. Yine pek önerilmeyen sıvı soğutma. Yine 7600X koyulması olmamış, 7600 ile farka değmez.

Ben attığınız sisteme kötü demedim. Özelleştirip RAMi değiştirmesi için söyledim. Sıvı soğutma yoksa 7600 alıp geçmesi daha mantıklı elde sıvı soğutma varsa 7600x.

Ben attığınız sisteme kötü demedim. Özelleştirip RAMi değiştirmesi için söyledim. Sıvı soğutma yoksa 7600 alıp geçmesi daha mantıklı elde sıvı soğutma varsa 7600x.
Corshair H100 yeterli olur mu?
Ramleri de değiştirip 2*16 yaptım sıkıntı olur mu?

Geri
Yukarı