45 ile 50 bin TL arası laptop önerisi

Monster'i neden önermediniz, ASUS'un müşteri hizmetleri ilgili mi?

Monster bu cihazlara birçok açıdan yaklaşamıyor. Panel, kasa kalitesi, soğutma vb. Türkiye'deki hemen hemen her servis benzer oluyor. (Monster'ın artı yönü bu, bayağı ilgililer.)

50k civarina Victus'un bu modeline bakin derim. Hem 32 GB RAM ile geliyor hem de 2K 240 Hz cok iyi bir ekrani var.

Panelini övmüşsünüz fakat bu laptop en çok 2 şeyden dolayı gömülüyor;

Paneldeki sarılık ve kasa kalitesizliği.

Monster bu cihazlara birçok açıdan yaklaşamıyor. Panel, kasa kalitesi, soğutma vb. Türkiye'deki hemen hemen her servis benzer oluyor. (Monster'ın artı yönü bu, bayağı ilgililer.)

Panelini övmüşsünüz fakat bu laptop en çok 2 şeyden dolayı gömülüyor;

Paneldeki sarılık ve kasa kalitesizliği.

Victus'un bu zamana kadarki modellerinde yuzde 45 NTSC'li dandik bir panel kullaniliyordu zaten. O panele yapilan yorumla 2K 240 Hz panele yapilan yorum ayni olamaz mantiken. Kasasi da inanilmaz kalitesiz degil bana kalirsa. Standar bir orta segment plastik kasa.

Victus'un bu zamana kadarki modellerinde yuzde 45 NTSC'li dandik bir panel kullaniliyordu zaten. O panele yapilan yorumla 2K 240 Hz panele yapilan yorum ayni olamaz mantiken. Kasasi da inanilmaz kalitesiz degil bana kalirsa. Standar bir orta segment plastik kasa.

Bundan bahsetmiyorum. Ekran sarı. Sarılık var ekranda. Bir de bu laptop 2K'yı kaldırmaz. 1 veya 2 senede yetersiz kalır.

@Aerondighttt bir de HP Omen serisine bakabilirsiniz. Bendeki linkler bayağı zam yemiş.

Bundan bahsetmiyorum. Ekran sarı. Sarılık var ekranda. Bir de bu laptop 2K'yı kaldırmaz. 1 veya 2 senede yetersiz kalır.

@Aerondighttt bir de HP Omen serisine bakabilirsiniz. Bendeki linkler bayağı zam yemiş.

Victus'da Nitro'da 4070 ile geliyor. Ikisi arasindaki tek guc farki Nitro bir tik daha iyi bir islemciyle geliyor. 2K kaldirmayacaksa hicbir 4070 model kaldirmaz. Ekran sariligi panelle alakali degil mi? Panel degisiyor iste. Renk degerleri ve kullanilan panelle alakali bir durum bu. Ekranin onunde sari filtre yok ya.

Victus'da Nitro'da 4070 ile geliyor. Ikisi arasindaki tek guc farki Nitro bir tik daha iyi bir islemciyle geliyor. 2K kaldirmayacaksa hiçbir 4070 model kaldirmaz. Ekran sariligi panelle alakali degil mi? Panel degisiyor iste. Renk degerleri ve kullanilan panelle alakali bir durum bu. Ekranin onunde sari filtre yok ya.

Evet, şimdi testlere baktım. 2K da rahat gidiyor muş😃 kusura bakmayın. Acer işlemciden dolayı daha da uzun gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı