45 ortalama ile 7. sınıfta kalınır mı?

Sosyal 38.
Fen 74.
Türkçe 49.
İngilizce 14.
Seçmeli masal 56.
Matematik 20.
Din 23.
Ahlak 80.

7.sınıfta kalır mıyım? Ortalama 45.

7'yi corona olduğu için okuyamadım ama 5 ve 6.sınıfta hiç ders çalısmadan 80 90'ın altına düsmezdi notlarım. Nasıl o kadar düsük aldın.

Zaten ortaokulda sınıfta kalma diye bir olay yok. O notları almaya uğraşsan alamazsın nasıl başardın böyle notlar almayı hala anlamış değilim.

Abiciğim yapma daha 7.sınıfsın. Önünde LGS olacak,8.sınıf olacak. Kafanı yerden yere vurursun hadi sayısala herkes kafa erdiremez eyvallah da sözeli toparla be kardeşim.

Ya abi herkes dalga geçiyor ben dersten anlamam hoca bile benden nefret ettiği biliyorum (olay: Ders te ses yapmayın dedi hapşırdım 20 puan sözlü 8 puan sınavdan kırdı.

Zaten ortaokulda sınıfta kalma diye bir olay yok. O notları almaya uğraşsan alamazsın nasıl başardın böyle notlar almayı hala anlamış değilim.

Dinci klasik yaptı ilk sınavdı ezber istedi ezberleyemedim (8 kişi kopya çekti)

7'yi corona olduğu için okuyamadım ama 5 ve 6.sınıfta hiç ders çalısmadan 80 90'ın altına düsmezdi notlarım. Nasıl o kadar düsük aldın.

Abi hocalar çok kötü 20 puan sözlü sınav 8 puan kırdı (hapsırdim diye.

Ya abi herkes dalga geçiyor ben dersten anlamam hoca bile benden nefret ettiği biliyorum (olay: Ders te ses yapmayın dedi hapşırdım 20 puan sözlü 8 puan sınavdan kırdı.

Dinci klasik yaptı ilk sınavdı ezber istedi ezberleyemedim (8 kişi kopya çekti)

Hayatın kararır az da olsa tekrar yap günde 1 saat tekrar çok değil özel ders alabilirsin matematik için.

Geri
Yukarı