45 TL Oyun tavsiyesi

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba daha eskitmediğim bayağı bir oyunum var ne yapıp etsem şu Steam'deki nakdimi bir türlü bitiremedim. PUBG almayı istemiyordum ama PUBG'den başka almadığım oyun neredeyse kalmadı oyun bulamazsam onu almak zorunda kalacağım. Maximum 40-45 lira bandında bana önerebileceğiniz oyun var mı?

Terraria, Witcher 3, Assetto Corsa, CarX (Forza'nız var diye almamamazlık etmeyin 😀), Europa Universalis IV, Hearts of Iron, Don't Starve Together, Human Fall Flat, Beam.ng Drive, Ravenfield ve Stardew Valley.

"Off with your head" bundle vardı, 43TL olması lazım. İkisi de güzel oyundur ilginiz varsa bakabilirsiniz.

Hocam söylediğiniz oyunları çok beğendim yanlış anlamazsanız biraz daha bekleyelim daha iyi öneri gelmezse o paketi alacağım.

Terraria, Witcher 3, Assetto Corsa, carx (Forza'nız var diye almamamazlık etmeyin 😀), Europa Universalis IV, Hearts of Iron, Don't Starve Together, Human: Fall Flat, beam. Ng Drive, ravenfield ve Stardew Valley.

EU4 ve HOI 4 hariç hepsine sahibim :D onları strateji sevmiyorum diye almamıştım. Sürekli strateji oynayan insanları özeniyorum ama bir türlü zevk alamıyorum. Biraz daha bekleyelim artık son çare onları alıp sevmeye çalışacağım :D .

Off with your head bundle ve üstüne biraz daha ekleyip hears of iron 4 aldım önerileriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı