450-500 TL'ye Oyun Kulaklığı Tavsiyesi

insanoğluinsan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bütçe sınırı 450-500 tl olacak şekilde oyun kulaklığı önerebilir misiniz? Benim aklımda Razer Taipan 7.1 var.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar para vermene gerek yok bence, amazon'dan 240tl ye razer kraken 7.1 chroma satın aldım. Biraz araştır ihtiyacını karşılıcaktır.

Önerileriniz için teşekkürler
Zaten bende bi konuyu açtıktan sonra taipan ın uçuk olduğuna karar vermiştim aslında roccat kave de iyiymiş ama tüm seti razer dizdigim için razer almam muhtemel.
Razer kraken 7.1 güzel peki razer blackshark'ı deneyen ya da kullanan var mı aranızda ?

Önerileriniz için teşekkürler
Zaten bende bi konuyu açtıktan sonra taipan ın uçuk olduğuna karar vermiştim aslında roccat kave de iyiymiş ama tüm seti razer dizdigim için razer almam muhtemel.
Razer kraken 7.1 güzel peki razer blackshark'ı deneyen ya da kullanan var mı aranızda ?
Kraken, Razer'in en yaygın olarak kullanılan kulaklığıdır. Profesyoneller tarafındanda tercih ediliyor.
Kraken iyi bir seçim olacaktır :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı