450 TL Klavye Tavsiyesi

EsXi

Kilopat
Makaleler
2
Herkese merhaba, bundan yaklaşık 2 ay önce TT Meka G Unit klavye almıştım. Fakat klavye şuan bozuldu. Teknik servise gittiği için mecburen yeni bir klavyeye ihtiyacım var. Klavye gelince o klavyeyi satacağım. Fakat bu sefer çok iyi taş gibi bir klavye almak istiyorum. Türkçe dil desteği olursa iyi olur. Bütçe en fazla 450 TL asla geçemem. Ürünü Sanalmarketim üzerinden alacağım. şuan için aklımda G710+ var fakat size de sormak istedim. Önceki klavyemin de nasıl bozulduğunu anlatayım. Sabah evden çıkarken klavye süper şekilde çalışıyordu. Akşam eve geldiğimde klavyeye elektrik gelmediğini fark ettim. Kulaklık girişleri çalışıyor fakat Klavye üzerinde hiç bir tuş çalışmıyor. Geçen hafta teknik servise gönderdim. Klavyeyi ay başında alacağım. Aldığım zaman detaylı bir inceleme yapabilirim.

Olabilir aslında bu iyi bir seçenek. Peki bu indirim ay başına kadar devam eder mi? Bu arada Gameekstra güvenilir mi? Ve son olarak İstanbul'da mı bulunuyor?

Kardeşim GameEkstra Mağazasından Razer'a o kadar para vereceğine Ozone Strike Pro al mükemmel bir klavye Türkçe tuş dizilimine sahip, GameEkstra'dan alabilirsin güvenilirdir, oyuncu ekipmanları güvenilirliği bakımından tek adrestir gidip mağazayı gezdim. Klavyenin 378 TL satış fiyatı bulunmaktadır.

Düşünebilirim fakat daha önce hiç o markadan ürün kullanmadım. Razer'da kullanmadım, fakat en azından bilindik bir marka kendini kanıtlayabilmiş bir marka. Daha öncesinde dediğim gibi TT kullandım 2 ay süperdi fakat ondan sonra klavyeden soğudum. @Emrah Şaşmaz

Razer Blackwidow Ultimate 2014 güzeldir, 45 TL bütçe arttırmaya çalışınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı