450 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
450

en3s19

Decipat
Daha fazla  
Bütçem belirttiğim gibi Max. 450 lira, olabildiğince düşük olursa sevinirim. İnventus'ta Redragon K568r klavyeyi kaçırdım, İtopya efsane kasımdaysa güzel bir klavye yok. Olabildiğince sessiz olursa iyi olur, mümkünse red Switch.

Bu ürün fazlasıyla hoşuma gitti. Eğer bir sorunu yoksa almayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçede mekanik almanı önermem. İllaki alacağım diyorsan da indirim beklemen en mantıklısı. Warlock sorunlu bir klavye, asla alınmaz. Eğer bekleyemeyeceksen böyle %60 mekaniklere yönel:

Zaten olabildiğince bütçenin altında olsun yazmışsın, KB487L al geç. En azından kafan rahat olsun.

Bu bütçede mekanik almanı önermem. İllaki alacağım diyorsan da indirim beklemen en mantıklısı. Warlock sorunlu bir klavye, asla alınmaz. Eğer bekleyemeyeceksen böyle %60 mekaniklere yönel:

Zaten olabildiğince bütçenin altında olsun yazmışsın, KB487L al geç. En azından kafan rahat olsun.
Zaten mekanik hisli bir klavye kullanıyorum şuanda. Buna geçince hissiyat daha da değişecek mi? Ne kadar fark var?

Zaten mekanik hisli bir klavye kullanıyorum şuanda. Buna geçince hissiyat daha da değişecek mi? Ne kadar fark var?
Gecikme, hissiyat, ses değişecek. Tek sıkıntı bu bütçede alabileceğiniz mekanik klavyeler uzun süreli olmaz. Ayrıca sorun yaşama olasılığınız da var. Bu yüzden membran almanızı öneriyorum. Aksi takdirde indirim beklemek de gayet mantıklı.

Gecikme, hissiyat, ses değişecek. Tek sıkıntı bu bütçede alabileceğiniz mekanik klavyeler uzun süreli olmaz. Ayrıca sorun yaşama olasılığınız da var. Bu yüzden membran almanızı öneriyorum. Aksi takdirde indirim beklemek de gayet mantıklı.
Peki bu attığınız MAGIC-REFINER klavye nasıl oluyor? Nereden geliyor tam olarak?

Peki bu attığınız MAGIC-REFINER klavye nasıl oluyor? Nereden geliyor tam olarak?
MK25 diye de geçiyor attığım klavye. Türkiye'de satılmıyor maalesef, o yüzden biraz daha ucuz zaten. Ürünün Çin'den geliyor olması lazım. Net olarak yazan bir yer göremedim. Ayrıca uygulamasını yüklerseniz indirimden yararlanabilirsiniz.

İndirim nasıl uygulanır?​

• Adım 1: Amazon TR Mobil Uygulamasını telefonunuza yükleyin (eğer yüklü değilse)
  • Adım 2: Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden, 120 TL değerinde veya üzerinde ürünü sepetinize ekleyin.
  • Adım 3: Ödeme adımında "Alışverişi Tamamla" butonuna tıklayarak sipariş özetinizi görüntüleyin.
  • Adım 4: Ödeme sayfasının sağ tarafında, ödeme aracı altında bulunan “Hediye kartları ve promosyon kodları” yazan kutuya GULUMSE40 kodunu girin.
  • Adım 5: Ödeme sayfasında uygulanan indirimi kontrol ederek ödemeyi tamamlayın.

Kötü bir klavye, alınmaz. Kısa sürede algılamama sorunu yaşarsınız ve bir süre sonra ışıklarının da bozulduğu belirtilmiş.
O zaman sadece klavye yerine hem attığınız klavyeyi almak daha mantıklısı hem de geri kalan bütçeyle belki bir mouse alabilirim :) Teşekkür ederim yardımınız için çok sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı