450 TL mouse önerisi

ASUS TUF M3 önerebilirim.
Neden peki? Hangi özelliği iyi de öneriyorsunuz?

PAW 3325 sensöre sahip, bu seviyede düşük. Alınmaması için ilk neden. 20 milyon tık ömrüne sahip switchler var, alınmaması için 2. neden. 100 IPS mouse, alınmaması için 3. neden. Kablo örgü değil.

Bu kadar olumsuzluğa rağmen neye göre öneriyorsun merak ettim. Tahmin edeyim, markasına baktın ve Asus. Bu iyidir deyip önerdin, değil mi?

Şu anda en ucuz 480 TL gözüküyor. Sadece 20 TL farkla kat kat üstün olan SS Prime'ı alabilecekken neden TUF M3 alsın? TUF M3'ün şu an ederi en fazla 300 TL.

Neden peki? Hangi özelliği iyi de öneriyorsunuz?

PAW 3325 sensöre sahip, bu seviyede düşük. Alınmaması için ilk neden. 20 milyon tık ömrüne sahip switchler var, alınmaması için 2. neden. 100 IPS mouse, alınmaması için 3. neden. Kablo örgü değil.

Bu kadar olumsuzluğa rağmen neye göre öneriyorsun merak ettim. Tahmin edeyim, markasına baktın ve Asus. Bu iyidir deyip önerdin, değil mi?

Şu anda en ucuz 480 TL gözüküyor. Sadece 20 TL farkla kat kat üstün olan SS Prime'ı alabilecekken neden TUF M3 alsın? TUF M3'ün şu an ederi en fazla 300 TL.
Ben kullanıyorum ve memnunum 1.5 sene oldu ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Ve beni forumdaki sadece markaya bakıp önerenler ile karıştırmaz isen sevinirim.

Ben kullanıyorum ve memnunum 1.5 sene oldu ve hiçbir sorunla karşılaşmadım.
Ee sen kullanıyorsun ve sorun yok diye mi önerelim? İlla bir sorun mu çıkması lazım? Ben de senelerce Everest mouse kullandım hâlâ da çalışıyor. Gidip Everest mi önereyim? Bilgin yoksa ''çalışıyor'' deyip önerme.

Ve beni forumdaki sadece markaya bakıp önerenler ile karıştırmaz isen sevinirim.
Onlardan hiçbir farkın olmadığını belirtmek isterim. Sen de çalışıyor ve sorun yok diye öneriyorsun. Ne farkın var? Yukarı yazdığım mesajı oku, o kadar olumsuz özelliğe rağmen sırf ''bozulmadı'' diye önerelim mi yani?

Aynı fiyata SteelSeries Prime var. Hadi onu da geçtim Gigabyte Aorus M2 var, Lenovo M300S var. Asus TUF M3 anca 250-300 lira eder o özelliklerle.

Geri
Yukarı