4500-5000 TL bütçe ile kasa önerisi

Sadece CS GO için yeterli olmaz mı 1650 ?

İstenilen parçaları ayarladığımda yine aynı fiyata denk geliyor. Güç kaynağına da güvenemedim. Itopya firmasından memnun değilim ama..

Şu nasıl?

Hazır sistem olacak hocam.

Vatan'daki şu sistem nasıl sizce?

Hazır sistem zaten. Kendileri toplayıp gönderiyor?

CS:GO için her ekran kartı yeter orası ayrı mesele. Önemli olan boşa para vermemek.

Hiç iyi değil. RAM tek modül, PSU bir C4. Kesinlikle alınmamalı.
PSU markasını göremedim ben. Nerede yazıyor?

Kasa tek kelime ile çok kötü ve pahalı. Teknobiyotik E3 AMD Ryzen 3 3100 3.6GHz, GTX1660 Super 6GB, 16GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik bunu alın, çok daha iyi. İşlemci R5 1600 AF ile değiştirilebilir.
Bu sistem güzelmiş. Güç kaynağı iyi midir? RAM markalarını da ilk kez duydum.

Hazır sistem zaten. Kendileri toplayıp gönderiyor?
Teşekkür ederim.

Sadece CS GO için yeterli olmaz mı 1650 ?

İstenilen parçaları ayarladığımda yine aynı fiyata denk geliyor. Güç kaynağına da güvenemedim. Itopya firmasından memnun değilim ama..

Şu nasıl?

Hazır sistem olacak hocam.

Vatan'daki şu sistem nasıl sizce?

Sadece CS:GO için yeterli olur.

Güç kaynağı oldukça iyi, RAM markası çok bilinmiyor ama güzeldir. Eğer bütçe varsa ben SSD olarak Kingston A2000 öneririm.
Bu sisteme 1600 AF eklettirip aldırabilirim. SSD olarak Crucial sorun çıkarır mı dersiniz? Şöyle söyleyeyim. Bu arkadaşın bilgisayarla çok alakası yok. Zevk için akşamları CS GO girer 1-2 saat takılır çıkar. Bir de Football Manager oynar. Onun dışında kitap okur yazarlığı var, dergilerde yazıları var. Genelde vaktini öyle geçiriyor. Bu yüzden hani almışken çok çok iyi bir şey olsun da istemiyor. İşini görmesi yeterli.

Bu sisteme 1600 AF eklettirip aldırabilirim. SSD olarak Crucial sorun çıkarır mı dersiniz? Şöyle söyleyeyim. Bu arkadaşın bilgisayarla çok alakası yok. Zevk için akşamları CS:GO girer 1-2 saat takılır çıkar. Bir de football Manager oynar. Onun dışında kitap okur yazarlığı var, dergilerde yazıları var. Genelde vaktini öyle geçiriyor. Bu yüzden hani almışken çok çok iyi bir şey olsun da istemiyor. İşini görmesi yeterli.

Evet, 1600 AF güzel bir tercih olur. SSD markası iyi, ama emin olamıyorsanız SSD kapasitesini düşürün. Zaten anladığım kadarıyla çok bir şey yüklemiyecekmiş arkadaş.

PSU markasını göremedim ben. Nerede yazıyor?
Kasayla birlikte geliyor. Rampage yani.
Bu sisteme 1600 AF eklettirip aldırabilirim. SSD olarak Crucial sorun çıkarır mı dersiniz? Şöyle söyleyeyim. Bu arkadaşın bilgisayarla çok alakası yok. Zevk için akşamları CS GO girer 1-2 saat takılır çıkar. Bir de Football Manager oynar. Onun dışında kitap okur yazarlığı var, dergilerde yazıları var. Genelde vaktini öyle geçiriyor. Bu yüzden hani almışken çok çok iyi bir şey olsun da istemiyor. İşini görmesi yeterli.
Eski olanında ısınma sorunu vardı. Yeni çıkanlarda yok deniyor fakat emin olmak istiyorsanız değiştirin.

Evet, 1600 AF güzel bir tercih olur. SSD markası iyi, ama emin olamıyorsanız SSD kapasitesini düşürün. Zaten anladığım kadarıyla çok bir şey yüklemiyecekmiş arkadaş.
Kasayla birlikte geliyor. Rampage yani.

Eski olanında ısınma sorunu vardı. Yeni çıkanlarda yok deniyor fakat emin olmak istiyorsanız değiştirin.
Teşekkür ederim. Kendisinde harici disk vardı sanırım. Eğer var ise Samsung'un 250 GB'lık modellerinden aldırabilirim. Bu sistemi gönderdim ona şimdi. Çok teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı