4500-5000 TL Notebook Önerisi

800 Rpm farkını hissetmessin. Ancak SSD olmayınca 30-35 sn beklersin bilgisayarı açarken, yani ssd şart, üstüne birkaç oyunda kurarsın SSD'ye.
Bir kullanıcı yazmış sizin pcye :
Ürün iyi Fakat Dikkat!!
Ürün özellikleri güzel , kesinlikle ssd eklenmeli . Fakat kronik mavi ekran sıkıntısı yaratıyor fakat bir kaç ayar sonrasında mavi ekrandan kurtuluyorsunuz. O hatanın sebebi bilgisayarın gl553 driverlarını kullandığından çakışma sebebi oluştuğunu düşünüyorum. O hata dışında bir sıkıntısı yok. 10 sene götürebilecek bir alet ...

800 Rpm farkını hissetmessin. Ancak SSD olmayınca 30-35 sn beklersin bilgisayarı açarken, yani ssd şart, üstüne birkaç oyunda kurarsın SSD'ye.
Bir kullanıcı yazmış sizin pcye :
Ürün iyi Fakat Dikkat!!
Ürün özellikleri güzel , kesinlikle ssd eklenmeli . Fakat kronik mavi ekran sıkıntısı yaratıyor fakat bir kaç ayar sonrasında mavi ekrandan kurtuluyorsunuz. O hatanın sebebi bilgisayarın gl553 driverlarını kullandığından çakışma sebebi oluştuğunu düşünüyorum. O hata dışında bir sıkıntısı yok. 10 sene götürebilecek bir alet ...
Asus'taki bu kronik arıza hakkında bir bilginiz var mı?

Asus fx553ve-dm407
pc yi alalı 2 ay olacak. ozellikleri iyi, güzel, risk almamak için soğutucu ( fan ) siparişi verdim çünkü bazı oyunlarda 85 dereceyi gördü. Belki tek kötü yanı mavi ekran alıyor olmamdır. Bir arkadaşta belirtmiş mavi ekran sorununu, tek bende olduğunu sanıyordum

Acer ve Asus Türkiye'deki servisi berbat. İki markaya Ümraniye'de SMS INFOCOMM bakıyor. Ben Acer kullanıyorum malzeme dışardan çok güzel fakat açmaya gelince ne kadar dikkatli açsam da ya tırnağı ya da vida yeri kırılıyor. Cihaz bir kere kasa değiştirdim yeni kasasında 2 tırnağı kırıldı Acer bilgisayarımın. Alırken düşünün.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı