4500-5000 TL'ye 27 inç 2K Curved monitör tavsiyesi

Bütçe
4000-5000

Triath

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Yeni sistem topladım 3070 Ti ekran kartı için yeni bir monitor bakıyorum tercihen Curved 27 inç ve 2K arıyorum, bütçem de 4-5 bin TL arası bu fiyat bandında güzel bir monitor önerebilir misiniz? Asagıdaki monitorle ilgilenmekteyim fakat cok emin olamadım sizin de önerilerinizi alternatifleri duymak istiyorum.

Simdiden herkese teşekkürler.

Gigabyte G27qc A 27

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende benzer bütçede monitör bakıyorum. VA panel almak istemenizin özel nedeni mi var?

Hocam bende benzer bütçede monitör bakıyorum. VA panel almak istemenizin özel nedeni mi var?
Özel bir nedenim yok fakat bu fiyat bandindaki Curved ekranların hepsinde VA ekran bulunuyor anladığım kadarıyla.

Özel bir nedenim yok fakat bu fiyat bandindaki Curved ekranların hepsinde VA ekran bulunuyor anladığım kadarıyla.

Kavisli ekranların 86%sı VA panel diye hatırlıyorum. Siz kavisli almak istediğiniz için VA panel alıyorsunuz sanırım. Ben VA almak istediğiniz için kavisli almak istiyorsunuz diye düşünmüştüm.

Kavisli ekranların 86%sı VA panel diye hatırlıyorum. Siz kavisli almak istediğiniz için VA panel alıyorsunuz sanırım. Ben VA almak istediğiniz için kavisli almak istiyorsunuz diye düşünmüştüm.
Aynen öyle fakat bakıp beğendiğiniz bu fiyat bandında ips monitor de varsa paylaşırsanız çok sevinirim ben de incelemiş olurum.

Hocam ikinci el düşünürseniz LG GL850 öneririm. Bende almayı düşünüyorum.4300-4500 civarına garantili satanlar var. Yine LG GN800-B ve 83-A bakabilirsiniz. Bunlar IPS panel görüntüsü çok iyi olan monitörlerdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…