4500 TL direksiyon seti önerisi

Bu fiyata G29 fazla ucuz geldi bana, hem de shifter dahil. Bu fiyata sıkıntısız G29 ya da G27 bulunuyorsa ne güzel. Fakat DFGT'nin altına inilmemeli bence. Diğer direksiyonların klavyeden bir farkı yok.

Arkdaş dolandırıcı az önce konuştum sadece Param Güvende ile satıyor elden vermiyor.
Valla hocam şu param güvende ile satışa çok dikkat etmek gerekiyor. Daha geçenlerde satıcı olmama rağmen dolandırılmaya çalışıldım. Bir de bir güzel hazırlamışlar fake siteyi. Biraz dalgın, uykulu falan olsam gittik.

Vallahi hocam şu Param Güvende ile satışa çok dikkat etmek gerekiyor. Daha geçenlerde satıcı olmama rağmen dolandırılmaya çalışıldım. Bir de bir güzel hazırlamışlar fake siteyi. Biraz dalgın, uykulu falan olsam gittik.

Kendi sitelerini yapıyorlar adamlar. Sahibinden üstünde satış yapmıyorlar link atıyorlar buradan alın diyor zeki birkaç arkadaş.

Kendi sitelerini yapıyorlar adamlar. Sahibinden üstünde satış yapmıyorlar link atıyorlar buradan alın diyor zeki birkaç arkadaş.
Benim de bir anlığına boşluğuma geldi. Site de bire bir aynı. Sahibinden maillerinin arasına karışınca atladım. Sonra adres çubuğuna bakınca uyandım. Valla böyle acemice bir tuzağa düşsem bin yıl kahrolurdum herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı