4500 TL Intel İşlemcili Sistem Toplama

Ben de ryzen 5 2600 lü sistem düşünüyordum. Ama sürekli ryzen sistemler drop sorunu hakkında konu açıyor korkmaya başladım 4k-5k verip oyun oynayamamak moralimi çok bozar.Sanırım i5 9400f e yöneleceğim
İstersen konu açıp beni etiketle istediğin tüm soruları sorabilirsin yardımcı olurum.

Ne demek hocam kusuruma bakmayın o kısıma dikkat etmemişim. Ben oyun için her daim Intel tercih ederim.

Kasanın Zalman N3 olması daha iyi olur

Ne demek hocam kusuruma bakmayın o kısıma dikkat etmemişim. Ben oyun için her daim Intel tercih ederim.

Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum çok yardımcı oldunuz sistemde ki asıl amacım 720p oyun kaydı ve render almada bana sorun çıkarmaması hali hazırda kullandığım laptop resmen hayattan soğuttu beni kayıt çok ama çok kötü ve render da sürekli hata verip kayıtları siliyor gönül isterki bütçem daha çok olsun ama imkanlar ve bileşenlerin fiyatları buna izin vermiyor. Tekrardan teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…