4500 TL laptop önerisi

MF_G

Hectopat
Bütçem 4500TL civarında.
.

Şu anda en iyi bunu buldum gibi, Black Friday indirimlerinden veya başka bir yerden sizin de önerileriniz çok güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu almak üzereyim. İşlemcisi sanırım Acer'in daha iyi.
Duyduğuma göre acer baya kötüymüş ama işlemci farkından dolayı şu laptopa kaydım
hepsiburada.com/hp-pavilion-15-bc510nt-intel-core-i5-9300h-8gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8un73ea-p-HBV00000P599W

Duyduğuma göre acer baya kötüymüş ama işlemci farkından dolayı şu laptopa kaydım
hepsiburada.com/hp-pavilion-15-bc510nt-intel-core-i5-9300h-8gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8un73ea-p-HBV00000P599W
HP'nin bu modellerinde ısınma problemleri varmış. Hp düşünmüyorum. Ali Güngör'ün kanaldaki incelemesinde kendisi gayet beğendiğini dile getirmiş. Oyunlardaki performansı da hem sıcaklık hem FPS olarak gayet iyi gözüküyor.
HP'nin bu modellerinde ısınma problemleri varmış. Hp düşünmüyorum. Ali Güngör'ün kanaldaki incelemesinde kendisi gayet beğendiğini dile getirmiş. Oyunlardaki performansı da hem sıcaklık hem FPS olarak gayet iyi gözüküyor.
Benim aslında bir sorum var. Bu attığım Acer bilgisayarın HDD takılacak yeri var mıdır acaba? HDD şart çünkü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı