4500 TL Laptop Tavsiyesi

Kullanılan malzemenin kalitesinden tutun işçiliğine kadar, Lenovo sorunlu bir marka bence. Tabii kullanıcı yorumları da önemli burada kullanan ve memnun olan arkadaşlar olabilir. Ben bir bilgisayarcı olarak lenovodan çok para kazandım. Çip yanma, Ram arızası bunlar düzgün kullanıcıların elinde değilse Lenovoda çok sık rastlanır. Hemen Dell ile karşılaştırayım benim kuzenimin dokunmatik ekranlı oldukça hassas olması beklenen bir Dell Inspiron marka laptopu var. Hemen yanımda laptopu yumrukladı ve yere attı. Hiçbir sey olmadı. Daha sonra daha sert sekilde vurduğundaysa sadece hard diski bozuldu ki bu çok doğal, 1 hafta içerisinde de yenisini gönderdiler HDD'nin. Tabii dediğim gihi lenovoyu kullanan ve memnun olan arkadaşlar da var ki bunlar muhtemelen titiz kullanıyorlardır.

Su anki ASUS servisi gerçekten ilgisiz. Yıllardan beri ASUS kullanırım ama bu benim fikrimi değistirmez ASUS kalitedir. Sadece Türkiye yetkilisi iyi değil bundan bende şikayetçiyim
Ben şahsen Lenovo'dan herhangi bir cihaz kullanmadım ama kullanan yakınlarım var, bir cihaz eski olmasına istinaden malzeme olarak çok kaliteli değildi lakin bildiğim kadarıyla şu an 7. senesini çıkarıyor. Diğer Lenovo kullanan arkadaşımda ise alüminyum kasa, günlük kullanıma uygun bir cihaz bulunuyor ve ihtiyaçlarına cevap veriyor laptop. Eklemem gerek ki bu iki kişi de teknoloji konusunda bilgili ve titiz kullanım yapan kişiler, belki de bu yüzdendir uzun ömürlü olmaları.
Malzeme kalitesi konusu aslında çok derin, nedense HP'nin giriş-orta seviye sayılabilecek plastik kasa laptoplarına alışamıyorum. Malzeme kalitesi benim için de önemli. Sırf bu yüzden şimdi bir laptop alacak olsam muhtemelen daha kompakt ve zarif olan alüminyum-magnezyum kasalardan oluşan ultrabooklara yönelirdim.

Çıldıracağım hepsiburada yine satıştan kaldırmış bilgisayarı. Stok bilgisi de yok anlayamıyorum.
İstersen Incehesabın gaming gecelerini takip edebilirsin. Orada bazen inanılmaz ucuz fiyata çok daha üst düzey laptoplar satıyorlar. Cuma akşamları 22'de. Belki senin için daha güzel bir fırsat çıkar karşına.

İstersen Incehesabın gaming gecelerini takip edebilirsin. Orada bazen inanılmaz ucuz fiyata çok daha üst düzey laptoplar satıyorlar. Cuma akşamları 22'de. Belki senin için daha güzel bir fırsat çıkar karşına.
Bahsettiğiniz laptoplar gündelik iş ve canlı ders içinse bakarım, teşekkürler. Bilgisayar benim için değil, ablam için maksimum canlı derse girecek ve gündelil kullanacak yani 4-5 yıl götürse iyi olur.

Bahsettiğiniz laptoplar gündelik iş ve canlı ders içinse bakarım, teşekkürler. Bilgisayar benim için değil, ablam için maksimum canlı derse girecek ve gündelil kullanacak yani 4-5 yıl götürse iyi olur.
Yani şu açıdan dedim. Bazen oluyor ki 9-10 bin liralık laptopları 4.500 - 5.000 TL civarına satıyorlar. O yüzden aynı fiyata çok daha üst düzey bir laptop alma ihtimaliniz olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı