4500 TL Oyun Odaklı Sistem Önerisi

Ekran kartı fiyatı nasıl öyle düşük olabiliyor?
İlginç.

KDV dahil değildir muhtemelen. 777TL'ye R1600 yok yani.

Böyle bir şey de yapabilirsin. Kasa ve güç kaynağına 500 TL kalıyor. Ayrıca işlemciyi düşürüp SSD alabilirsin.

Yakın zaman içerisinde 4500 TL civarında oyun odaklı sistem toplamayı düşünüyorum, tüm tavsiyelerinize açığım. Ayrıca elimde ekran bulunuyor.

Öncelikle merhaba kankam. Şu dönemde 4.5-5k bandında tek tek parçaları kendimiz toplayıp önüne sunamayız, malum en ucuz GTX 1650 bile 3-3.5k arasında değişiyor. Önerebileceğim hazır sistemleri buraya bırakıyorum (bu arada bazı sistemler bütçeni biraz zorlayacaktır, çünkü inan bana sistem bulunmuyor doğru-düzgün):
Hydro Bronze [PC Hocası] | R5 1600 GTX1650 4GB DDR4 8GB 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com - R5 1600 GTX 1650 (gelecekte bir 8 GB daha RAM arttırman tavsiye olunur) - bunu almanı tavsiye ederim, evet diğerinden daha pahalı, ama ekran kartı TUF serisinin iki fanlı varyasyonu ve diğer sistemdeki SATA SSD kronik sorunlu.
Gaming X Bronze [ModArt PC] I R5 1600 GTX 1650 4GB DDR4 8GB 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com - R5 1600 GTX 1650 (gelecekte bir 8 GB daha RAM arttırman tavsiye olunur)

Hocam konu 2018 de açılmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…