4500 TL telefon önerisi

Eskopya27

Centipat
A52 işlemcisi gözümü korkutuyor ve az ışıkta kamerası iyi performans veremiyor. Ondan telefon ararken kafam baya karıştı. Önerilerinizi bekliyorum.

Öncelik sıralaması:
1. Kamera
2. Şarj
3. Ekran (AMOLED çok iyi olur)

Son düzenleyen: Moderatör:
A52 işlemcisi gözümü korkutuyor ve az ışıkta kamerası iyi performans veremiyor. Ondan telefon ararken kafam bayağı karıştı. Önerilerinizi bekliyorum.

Öncelik sıralaması:
1. kamera.
2. şarj.
3. ekran (AMOLED çok iyi olur)

Hocam size kesinlikle Samsung Galaxy A52 öneririm o zaman.

Kamera olarak rakipsiz fiyatına göre, şarj olarak 4500 mAh bir batarya, 720G gibi verimli bir yonga seti ve süper AMOLED bir ekran var.

Kamera olarak rakipsiz fiyatına göre, şarj olarak 4500 mAh bir batarya, 720G gibi verimli bir yonga seti ve süper AMOLED bir ekran var.
İşlemcisi verimli olduğuna eminiz değil mi? 720G rakiplerinin gerisinde bir işlemci. Tabii belirtmeyi unutmuşum, telefonda oyun oynamam. Ama işlemcisi iyi olmayan telefonlar ilerde donma kasma yapıyor tabii ben hiç orta sekment telefon almadığım için pek bilgim yok. Çekingen olmamın sebebi de bu. Aydınlanmaya ihtiyacım var 😄

5G versiyonu çıkıyormuş arada bir sanırım bu telefonun. O olay ne tam olarak ve nereden bulabilirim?

Son düzenleme:
İşlemcisi verimli olduğuna eminiz değil mi? 720G rakiplerinin gerisinde bir işlemci. Tabii belirtmeyi unutmuşum, telefonda oyun oynamam. Ama işlemcisi iyi olmayan telefonlar ileride donma kasma yapıyor tabii ben hiç orta segment telefon almadığım için pek bilgim yok. Çekingen olmamın sebebi de bu. Aydınlanmaya ihtiyacım var 😄

5G versiyonu çıkıyormuş arada bir sanırım bu telefonun. O olay ne tam olarak ve nereden bulabilirim?

Hocam 5G versiyonu ülkemizde satılmıyor diye biliyorum.

720G bu bütçede genel olarak kullanılan bir yonga seti zaten.
Farklı olarak 732g gibi yonga setleri kullanılıyor ama 720G'ye oldukça benzer zaten.

Qualcomm Snapdragon 860 yonga setine sahip X3 Pro var ancak ekran ve kamera olarak A52'nin rakibi bile olamaz.

Hocam 5G versiyonu ülkemizde satılmıyor diye biliyorum.

720G bu bütçede genel olarak kullanılan bir yonga seti zaten.
Farklı olarak 732g gibi yonga setleri kullanılıyor ama 720G'ye oldukça benzer zaten.

Qualcomm Snapdragon 860 yonga setine sahip X3 Pro var ancak ekran ve kamera olarak A52'nin rakibi bile olamaz.

Hocam 5G satılsa bile ülkemizde hiçbir anlamı yok ki? :D
daha doğru dürüst 4-4.5G altyapısı bile yok ülkede.

+Olarak X3 Pro yazılım olarak da A52'nin rakibi olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı