4500 TL'ye itopyadan bilgisayar satın alma

Kandremas

Hectopat
Daha fazla  
Ben İtopya adlı sitede hazır bir bilgisayar gördüm ve özellik bakımından fena bulmadım. Bazı değişimler yaptım ama tam emin de olamadım. Sizce bu fiyata bu kasa ve monitör alınır mı? Toplamanın resmi ektedir. 🙂

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben İtopya adlı sitede hazır bir bilgisayar gördüm ve özellik bakımından fena bulmadım. Bazı değişimler yaptım ama tam emin de olamadım. Sizce bu fiyata bu kasa ve monitör alınır mı? Toplamanın resmi ektedir. 🙂

Eki Görüntüle 404220
Bu kasaya bu monitör gereksiz olmuş. Bütçeniz varsa sisteminizi monitörünüze uygun olarak yükseltin, yoksa da monitörünüzü sisteminize uygun olarak düşürün ki, ya uygun fiyata sistem topladım diyesiniz ya da güzel bir sistem topladım diyesiniz. Burada ikisini de söylemek zor.

Bu kasaya bu monitör gereksiz olmuş. Bütçeniz varsa sisteminizi monitörünüze uygun olarak yükseltin, yoksa da monitörünüzü sisteminize uygun olarak düşürün ki, ya uygun fiyata sistem topladım diyesiniz ya da güzel bir sistem topladım diyesiniz. Burada ikisini de söylemek zor.
Öneriniz var mı sistem yada monitör adına ?

3500 civarı bir fiyat düşünüyorum kasa için şuanlık yakın zaman da yeni bir bilgisayar daha toplamış donanım arşivi itopya aracılığıyla DA-V4/R5 1600/Wraith Max Soğutucu/MSI RX580 Armor OC 8GB/8GB RAM/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA bilgisayar bu. Monitörsüz bir öneri de alabilirim.
F/P olarak gayet güzel bir kasa. Tavsiye ederim. Olmazsa olmaz değil ama işlemci kısmında bütçenize uyduğu sürece R5 2600 ile küçük bir yükseltme yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı