4500 TL'ye RX 580 satılır mı?

Merhaba,
Benim RX 580 8 GB ekran kartım var, zamanında 1900 TL'ye almıştım. Şu an 4500 TL fiyat veriyorlar. Sizce satılır mı? Bir yandan da satarsam ne alırım diye kararsızım dolar kuru malum.

Sistem.
İşlemci: Ryzen 5 3600.
Anakart: MSI A320M-A Pro Max.
8 GB DDR4 RAM.
4700TL'ye sat. Üstüne 1000TL daha koy. Piyasa düzelince RTX3060 veya RTX3060Ti alırsın.

Amaç sistemi satmaksa evet. Satıp yerine yeni bir kart almaksa satılmaz.
bir yandan dizüstüne geçme gibi bir düşüncem var ama bu sisteme yakın bir dizüstü fiyatı en az 9k
4700TL'ye sat. Üstüne 1000TL daha koy. Piyasa düzelince RTX3060 veya RTX3060Ti alırsın.
Keşke sendeki iyimserlik bende de olsa 😂. Ama bu gidişatla düzelmesi zor o yüzden kararsızım.

Aga bu fiyatlar ne bayağıdır bakmıyordum. 2000TL'ye aldığım kart 6500TL olmuş.
7 ayda nereye gelmiş fiyatlar.

Şu an ekran kartını satarsam kötü de olsa R5 230 var idare eder mi sence?

Oyun performansını bilmiyorum. Fakat Valorant'ta 30-40 FPS veriyormuş baktığıma göre. Oyun oynamayacaksan ve elinde derslere girecek bir bilgisayarın varsa sat bence. 2022 başı veya ortası gibi alırsın yeni bilgisayarını.(benim tahminim, daha erken veya geç düzelebilir piyasa)

Oyun performansını bilmiyorum. Fakat Valorant'ta 30-40 FPS veriyormuş baktığıma göre. Oyun oynamayacaksan ve elinde derslere girecek bir bilgisayarın varsa sat bence. 2022 başı veya ortası gibi alırsın yeni bilgisayarını.(benim tahminim, daha erken veya geç düzelebilir piyasa)
Anladım teşekkürler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı