4500TL oyun ve film için monitör tavsiyesi

Bütçe
4500

orkunaguero

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Genel olarak hikayeli oyunlar veya Ghost Recon Breaking Point tarzı oyunlar oynuyorum. Dizi, film izlemeyi seviyorum. Bütçe olarak maksimum 4500 TL düşünüyorum. Önerilerinizi rica ederim dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Genel olarak hikayeli oyunlar veya Ghost Recon Breaking Point tarzı oyunlar oynuyorum. Dizi, film izlemeyi seviyorum. Bütçe olarak maksimum 4500 TL düşünüyorum. Önerilerinizi rica ederim dostlar.
Neye güldünüz? Yardım istemişsiniz bende öneri yaptım? Ne cins insanlar var size yardım etmeye değmez.

Son düzenleme:
200 TL daha var mı diye sormuşsunuz ona gülmüştüm neden böyle abartı bir tepki verdiniz ki? Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın. Öneriniz için teşekkür ederim.
Rica ederim. Bütçeni yeterse bunu alın çok güzel monitör dediğim gibi;

3 yıldır kullanıyorum. Film de izlerim oyun da oynarım. Sorun varsa sorabilirsin, güzel monitördür. Ama @Tesla Bobini'nin attığı monitör kadar değil. Bugün monitör alsam G24F-2 alırdım. Monitör aldığım zamanlar öyle bir model yoktu ama şimdi varken değerlendirmek lazım.

Bütçenin üstünde yapılan önerileri ben de pek sevmiyorum. Ama arada bir böyle bütçe aşmaya değer öneriler çıkıyor. İmkânın varsa G24F-2'ye öncelik ver.

Geri
Yukarı