4500TL telefon önerisi

Bütçe
4000TL-4800TL

Aerkazs

Hectopat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Özel Eğitim Öğretmeni
Herkese merhaba, iyi günler. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Bütçem 4500TL civarı üzerine 250-300TL kadar daha ekleme yapabilirim. 2. el almayı düşünmüyorum. Oyun performansı benim için bir kriter değil oyun oynamayacağım. Telefonu daha çok günlük kullanım, ofis programları ve arada sırada fotoğraf çekmek için kullanacağım diyebilirim. En nihayetinde günlük kullanım için de olsa fiyat ve performans açısından beni üzmeyecek bir telefon almak istiyorum. Bu yüzden sizlerden önerilerinizi bekliyorum.

M23 fiyatına göre iyi bir donanıma sahip. 750G ve 120Hz ekran göz dolduruyor. Uzun dönemlerde işinizi iyi görecektir. Fakat M23 bandında önerebileceğim farklı tek model Realme 8. Realme'nin artısı Super AMOLED ekranı, özgün ve yenilikçi bir tasarıma sahip olması. Eksi yanı ise 60Hz olması. Bu farklar dışında hemen hemen yakın donanıma sahipler. Tasarımı beni çok cezbetse de 120Hz seçeneceği yüzünden M23 tercih ederdim.

Son düzenleme:
Günlük kullanım için mantıklı olan Realme 8 değil, m23. hem daha güçlü, hem ekran tazeleme hızı avantajı da var ve de arayüz olarak daha iyi.

4 GB RAM Android bir telefon için çok az. Arayüzü araştırdım ve Samsung arayüzünde optimizasyon olarak pek de kötü değil. İçinden kılıf 30W hızlı şarj çıkması süper AMOLED ekranı ile daha mantıklı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı