4500TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
4500

Sereno

Hectopat
Başlıkta belirttiğim düzeyde bir bütçem var ve çok zorlarsam 5k'ya çıkarım ama istemiyorum. Genelde oyun için olmakla beraber günlük kullanımda ve kodlamada 2. ekran olarak kullanacağım. Fiziksel özellik olarak yüksekliğini değiştirme, yatay/dikey konuma getirme özelliklerine önem vermekteyim. Kullandığım laptop'u bağlayacağım ve sadece HDMI portum var.

Ufak araştırmalarım ve forumda gezmem ile Asus VG249Q 23.8" 144HZ monitörüne denk geldim. Nasıldır iyi midir? Daha iyisi var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta belirttiğim düzeyde bir bütçem var ve çok zorlarsam 5K'ya çıkarım ama istemiyorum. Genelde oyun için olmakla beraber günlük kullanımda ve kodlamada 2. ekran olarak kullanacağım. Fiziksel özellik olarak yüksekliğini değiştirme, yatay/dikey konuma getirme özelliklerine önem vermekteyim. Kullandığım laptopu bağlayacağım ve sadece HDMI portum var.

Ufak araştırmalarım ve forumda gezmem ile ASUS VG249Q 23.8" 144Hz monitörüne denk geldim. Nasıldır iyi midir? Daha iyisi var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum

O fiyata berbat bir monitör daha iyi alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı