4650G vs 4600G

emyrialzm

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir önceki açtığım konuda APU sistem toplayıp bu iki işlemciden birini alacağıma karar vermiştim fakat şimdi karar veremiyorum hangisini alsam diye. Sizce bu ikisinden hangisi almalıyım ya da bunları değil de 4650G PRO mu almalıyım?

Peki hocam bu dönemde alınabilecek işlemcilerden mi bilgim olmadığından soruyorum ne bileyim güncelleme almama vs olayları var mıdır varsa Max ne kadar etki eder?
Bütçen buna yetiyor ise alınır, 6600 gibi hala iş gören kartları takabilirsin misal. Güncelleme olayını anlamadım, almama gibi bir durum söz konusu yok çünki işlemcilerin driverları olmaz. Chipset güncellemesi yaparsın en fazla.

Bütçen buna yetiyor ise alınır, 6600 gibi hala iş gören kartları takabilirsin misal. Güncelleme olayını anlamadım, almama gibi bir durum söz konusu yok çünkü işlemcilerin driverları olmaz. Chipset güncellemesi yaparsın en fazla.

Peki hocam bunları kullanma şansınız oldu mu? Frekans hızları dışında aynıdır diyorsunuz bu olay tam olarak neleri etkiler? Fiyat performans olarak hangisi tercih edilmeli tüm her şeyiyle beraber frekans hızlarıyla vs. Teşekkürler.

Peki hocam bunları kullanma şansınız oldu mu? Frekans hızları dışında aynıdır diyorsunuz bu olay tam olarak neleri etkiler? Fiyat performans olarak hangisi tercih edilmeli tüm her şeyiyle beraber frekans hızlarıyla vs. teşekkürler.

Benim içime niyesi bilinmez 4650G PRO daha çok yatıyor ama eğer aynılarsa fazladan 300 400 vermek istemem.

Peki hocam bunları kullanma şansınız oldu mu? Frekans hızları dışında aynıdır diyorsunuz bu olay tam olarak neleri etkiler? Fiyat performans olarak hangisi tercih edilmeli tüm her şeyiyle beraber frekans hızlarıyla vs. Teşekkürler.
Oyun performansı aynı kanka oyun için alıyorsan farketmiyor. Hız olayı ise şöyle, verileri daha hızlı işliyor programları vs daha hızlı açar vb gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı