47 numara bot nereden bulunur?

enes_sih

Centipat
Daha fazla  
Ayak numaram 47. kış için bot almak istiyorum. Bayağıdır arıyorum, Instagram sayfalarına falan soruyorum hiçbir yerde 45 üstü bot yok. Geçen sene de alamamıştım. Özel üretim mevzusu var onu nereden halledebilirim maliyeti çok olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Tekil kalıp üretim yapmaz firmalar. Amerika gibi ülkelerde de satış yapan markalarda bulabilirsiniz. Kadın ayakkabılarında 36-40, erkek ayakkabılarında da 39-45 genelde üretilen kalıplardır. Daha az sayıda olmakla beraber alta ve üste yönelik 1-2 numara daha üretim olur.
Çemberlitaş'ta üretim atölyelerine giderseniz ve yalvarırsanız yoğun olmayan sezonda bir ihtimal bir tane üretirler. Öteki türlü ya tam set çıkartıyorlar ya da bir setten 6-8 çift almanız gerekiyor (kalıp makine ona göre kesiyor çünkü).

Ayak numaram 47. kış için bot almak istiyorum. Bayağıdır arıyorum, Instagram sayfalarına falan soruyorum hiçbir yerde 45 üstü bot yok. Geçen sene de alamamıştım. Özel üretim mevzusu var onu nereden halledebilirim maliyeti çok olur mu? Şimdiden teşekkürler.

48 giyiyorum özel üretim şart değil bazı markalarda var hala arıyorsan link atarım önceki aldıklarımdan.

Deneyerek almayacaksan çoğu sitede var. Arama sonuçlarını filtrele direkt çıkıyor.

Geri
Yukarı