4700 TL Monitör Dahil Sistem Önerisi

Mehmet×Alperen

Hectopat
Yer
Osmaniye
Vatanda KDV indirimi ile aldım şuan memnunum soğutması iyi ekran kartı 70 dereceyi işlemci 80 dereceyi geçmedi.
Almayı toplamayı düşünenler sistem hakkında çekinmeden soru sorabilir. Alacak olanlar M2 SSD ve 8 GB RAM daha eklerse tadından yenmez. Anakartın 2 PCI Express slotu da x16 hızında bi' RX 570 daha takıp 1070'e yakın performans alabilirsiniz. Monitörün görüntü kalitesi güzel hoparlörü de idare eder. Sorularınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata daha iyi sistemler Alınabiliyorken, önermeniz saçma olmuş, 2 Tane RX 570 Takarsanız, GTX 1070 gücü alıyorsunuz sanacaksınız ama neredeyse Hiçbir oyun Çift ekran kartı desteği sunmuyor yani isterseniz 4 Tane RX 570 Takın yine de Tek RX 570 kullanacaksınız. Monitör olarak bence iyi seçim olmamış, LG 24MP59G-P 23.8” 1ms 75Hz FreeSync Full HD IPS Gaming Monitör - incehesap.com Bu monitör daha iyi seçim olurdu.

O fiyata daha iyi sistemler Alınabiliyorken, önermeniz saçma olmuş, 2 Tane RX 570 Takarsanız, GTX 1070 gücü alıyorsunuz sanacaksınız ama neredeyse Hiçbir oyun Çift ekran kartı desteği sunmuyor yani isterseniz 4 Tane RX 570 Takın yine de Tek RX 570 kullanacaksınız. Monitör olarak bence iyi seçim olmamış, LG 24MP59G-P 23.8” 1ms 75Hz FreeSync Full HD IPS Gaming Monitör - incehesap.com Bu monitör daha iyi seçim olurdu.
Sağolun çift ekran kartı desteğini unutmuşum oyunların.
4700 tl ye bundan daha iyi bi sistem önerir misiniz?
İleri dönük olsun istiyorum
Monitor gerçekten iyiymiş ips 1ms neden bu kadar ucuz bende aynı fiyata almıştım

Son düzenleme:
Böyle sistem alınabilir, Fiyatı 4727 TL civarı yapıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı