4770k ve GTX 770 tabanlı sistem

SüperUğur

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Topladığım sistem ve sorularım şunlar:
  • 4770k işlemci
  • Z97 gaming5 anakart
  • Gtx 770
  • Z3 plus kasa
  • Btx 750 1 psu
  • Asus vn247h monitör
  • Vengeance 2X4 GB 1600 mhz cl9 ram
  • Samsung 840 evo 250 gb SSD
  • Logitech g300 mouse
Toplam 3.700 küsür tuttu.

1)Bilgisayarı grafik tasarım ve oyun amaçlı topladım. Grafik işlerinde daha yeniyim. Kendimi geliştirmek istiyorum. Lakin 770 yerine 780 de gözüm kaldı. Acaba SSD yi 250gb yerine 128 alsam ve az daha bütçemi zorlayıp 780 alsam daha mı iyi olur?

2)Başta belirttiğim sistemi sipariş verip ödemeyi tamamladım.Sipariş önümüzdeki haftaiçi elime ulaşır. Ama 770 i 780 ile değiştirmek istesem vatancomputer yardımcı olur mu?

3)Giriş seviyesi bütçeyi sarsmayacak bir grafik pad önerebilir misiniz?Önümüzdeki ay başında almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
(1-2) : GTX 770 zaten üst seviye, güçlü bir ekran kartı. Size sorun çıkaracağını sanmıyorum.
Ama illa da değiştireceğim diyorsan ara VATAN müşteri hizmetlerini söyle yardımcı olacaklardır.

Sistemin güzel. gtx 770 gitti yere kadar gitsin sonra bakarsın çaresine. pad dedigin mouse pad ise steelseries qck medium veya large öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı