4800 TL'ye İntel Tabanlı Sistem Toplama

NameLesS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sizden oyuncu faresi, oyuncu klavyesi, oyuncu kulaklığı, monitörü herşey dahil bir sistem toplamanızı istiyorum. En fazla 4800 TL olsa iyi olur.

İlgilenen ilgilenmeyen herkese teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel Tabanlı Sistem Technopat 1.png
İntel Tabanlı Sistem Technopat 2.png

Buyur dostum bu sistem senin kriterlerine uygun bir sistemi içinde herşey'ini ekledim bu sistem oyunlarda gayet iyi bir performans veren sistem. SSD koydum çünkü Windows u ona kurarsın bilgisayarını daha hızlı kullanırsın bu sistem en güncel oyunları en son ayarlarda rahatlıkla oynatabilecek dostum ben buna DVD okuyucu eklemeyi unutmuşum lazımsa bu DVD okuyucu,yazici yı eklettirebilirsin. Bu bir ' Oyuncu Sistemi' oldu .

Pioneer Dvr-S21Lbk 24X ± Double Layer Labelflash Sata Dvd Yazıcı Siyah - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 24178 Eki Görüntüle 24179

Buyur dostum bu sistem senin kriterlerine uygun bir sistemi içinde herşey'ini ekledim bu sistem oyunlarda gayet iyi bir performans veren sistem. SSD koydum çünkü Windows u ona kurarsın bilgisayarını daha hızlı kullanırsın bu sistem en güncel oyunları en son ayarlarda rahatlıkla oynatabilecek dostum ben buna DVD okuyucu eklemeyi unutmuşum lazımsa bu DVD okuyucu,yazici yı eklettirebilirsin. Bu bir ' Oyuncu Sistemi' oldu .

Pioneer Dvr-S21Lbk 24X ± Double Layer Labelflash Sata Dvd Yazıcı Siyah - Vatan Bilgisayar
Bence kasa Zalman Z3 ve Ram 8 olmalı

Legend güzel sistem yapmış. Ama anakart MSI Z97 Gaming 5'e, SSD 120 GB'ye, işlemci de İ5 4690K'ya düşürülerek Gtx980'in özel soğutuculu modellerini çok rahat alınabilir. Böylesi daha iyi olur.

Legend teşekkür ederim fakat diğer üyelerinde önerilerinide bekliyorum.Birde legend'ın sistemde işlemci soğutucusu eksik o da olsun lütfen

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı