4800 TL'ye RX 570'li sistem alınır mı?

O fiyata kesin alınır ama kötü kokular alıyorum nedense. Ekran kartına FurMark gibi programlar ile stress testi yapın mutlaka.
Kendisi 1dk lık FurMark testi yapıp attı bana 4269 puan 71 FPS max sıcaklık 72 derece 1 dk'lık test için bu sıcaklık normal mi? Emin olmak için daha uzun yaptırmak istiyorum kaç dk olmalı ve yapılmasını önerdiğiniz başka bir test var mı? Teşekkürler

Kendisi 1dakikalık FurMark testi yapıp attı bana 4269 puan 71 FPS Max sıcaklık 72 derece 1 Dk'lık test için bu sıcaklık normal mi? Emin olmak için daha uzun yaptırmak istiyorum kaç dk olmalı ve yapılmasını önerdiğiniz başka bir test var mı? Teşekkürler

UNIGINE Benchmarks
Şu testi yaptırabilirsiniz. 1dk test olmaz en az 10dk isteyin. 72 derece normal ama FPS ve puan konusunda pek bilgim yok.

O FPS'i hangi değerlerde verdi yahu? Ben de 1080P MSAA X8 20 FPS görüyorum maks. Minimum 20 dakikalık bir benchmark atsın ve ayrıca sadece ekran kartı değil diğer parçaları da alıyorsunuz, CPU stres testi de yaptırın. Bu arada sadece o teste güvenmeyin tabi ki.

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler adamla dün anlaşmıştık haftaya gidip alacaktım adam bekleyemeyip başkasına satmış bunuda letgodan gelen satıldı bildirimini ona sorunca söyledi bayağı ayıp etti bana anlayacağınız neyse nasip değilmiş demek

Herhangi bir sıkıntısı yoksa kesinlikle alın bu fiyat bandında çok iyi.
Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler adamla dün anlaşmıştık haftaya gidip alacaktım adam bekleyemeyip başkasına satmış bunuda letgodan gelen satıldı bildirimini ona sorunca söyledi bayağı ayıp etti bana anlayacağınız neyse nasip değilmiş demek
Belli ki daha yüksek bir fiyat vermiş satan kişi.

Yeni konular

Geri
Yukarı