490 TL RGB klavye önerisi

Bütçe
490-500
Son düzenleme:
Demek ki hocam o alan kişi W harfine çok basmış.

Değil. Düşük bütçe ile iyi ürün üretiyor.

Bence profil fotoğrafındaki direksiyonun markasına da bak. GTA V ve Roblox oynayacağım diyorsun, W'ye çok basmış diyorsun. Ne yapacaksın havaya mı basacaksın en çok basacağın tuş W.

Al bakalım, 1-2 seneye gelir forumda yeni klavye önerisi için konu açarsın. Belki 1 seneye bile kalmaz.

Hocam ben kararımı verdim. Bu nasıl?

Redragonun çoğu ürünü iyidir hocam. Güvenerek alabilirsiniz, ufak bir araştırma yaparsanız da aklınızda soru işareti kalmaz. Rampage önermem. Sizin kararınız tabii.

Redragonun çoğu ürünü iyidir hocam. Güvenerek alabilirsiniz, ufak bir araştırma yaparsanız da aklınızda soru işareti kalmaz. Rampage önermem. Sizin kararınız tabii.
Hocam ailemle konuşayım bütçemiz varsa bunu, kısıtlıysa rampage alırım.

yarın bu klavye şoka 500 tl olarak geliyor. Şoktan al bence. ama benim tercihim hala KBR-18 :d

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…