4900 TL Sistem Önerisi

Seha Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, abiler ve ablalar kendim için şöyle bir sistem topladım eksiğini ve artısını yazarsanız sevinirim. (Genellikle oynayacağım oyunlar GTA V, Battlefield Hardline, Titanfall, Alien Isolation.)

Nasıl büyük koyacağız bilmiyorum lütfen kusura bakmayın.

pc.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, abiler ve ablalar kendim için şöyle bir sistem topladım eksiğini ve artısını yazarsanız sevinirim. (Genellikle oynayacağım oyunlar GTA V , Battlefield Hardline , Titanfall , Alien Isolation.)

Nasıl büyük koyacağız bilmiyorum lütfen kusura bakmayın.
Bence RAM'leri 2*4 yapıp MHz'yi biraz daha yükseltmelisin, 1886 MHz iyidir. RAM'lerin CL10, çok yüksek. CL ne kadar az o kadar iyi. :)

Sağolun. Hem hızlı cevap verdiğiniz hem de ne yapmam gerektiğini söylediğiniz için.

Ramleri 4x2 Dual kit CL9 1600MHz yapın, Harddiski Seagate Barracuda ile değiştirin. Kasa biraz abartılı olmuş, Zalman Z3 Plus ve yanına 600W PSU almanı öneririm. Soğutma olarak Hyper212 Evo size fazlasıyla yetecektir. Bu düzenleme sonucunda bütçenizi biraz daha zorlayarak GTX980 almanızı öneririm. Eu.Evga'dan alırsan bu bütçeyle GTX980'li bir sisteme sahip olabilirsin.

Kardeşim çek GTX980 kafan rahat, bence biraz fazla yüklenmişsin GTX970 olmamış. Sistem tavsiyeleri 2015 Mart sayısına bak derim ve dolar uçuyor haberin olsun.

Screenshot_2015-03-05-21-52-16.png
Screenshot_2015-03-05-21-52-10.png
Screenshot_2015-03-05-21-52-03.png
Üzgünüm çok uzun zaman oldu müsait değildim kusura bakmayın şimdi bu sistemi yaptım verdiğiniz bilgiler doğrultusunda mobildeyim o yüzden 3 parça

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı