4K 240 Hz monitör çıkar mı?

svjzib

Centipat
Daha fazla  
27 inç 4K 240 Hz IPS / OLED bir monitör istiyorum ama böyle bir monitör yok RTX 4080 ya da 4090 ile kuracağım sistem de her tarzdan oyunu oynamak istesem de ağırlıklı olarak gönlüm Online FPS oyunlarından yana ama maksimum 160 Hz var ve bunu istemiyorum çıkacak olan monitörleri de araştırdım ve yine hüsran 4080 ve 4090 la birlikte 4K yaygınlaştı. Sizce bu tarz bir monitör çıkar mı? Çıkarsa yakın gelecekte mümkün değil mi?
(Sırf 240 Hz yüzünden 2K çözünürlükte kalmayı düşünsem bile kartın hakkını yiyeceğimi düşünüyorum ve içime sinmiyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
27 inç 4K 240 Hz IPS / OLED bir monitör istiyorum ama böyle bir monitör yok RTX 4080 ya da 4090 ile kuracağım sistem de her tarzdan oyunu oynamak istesem de ağırlıklı olarak gönlüm Online FPS oyunlarından yana ama maksimum 160 Hz var ve bunu istemiyorum çıkacak olan monitörleri de araştırdım ve yine hüsran 4080 ve 4090 la birlikte 4K yaygınlaştı. Sizce bu tarz bir monitör çıkar mı? Çıkarsa yakın gelecekte mümkün değil mi?
(Sırf 240 Hz yüzünden 2K çözünürlükte kalmayı düşünsem bile kartın hakkını yiyeceğimi düşünüyorum ve içime sinmiyor)
4080-4090 gibi kartların çıkışıyla beraber çok bir zaman kalmadı kendilerini yakında piyasada göstereceklerdir.

Hocam sayacak mısınız? Bence 4K fazla kaçar. 2K 240Hz monitör kullanıyorum. Modeli şu: Samsung Odyssey g7.

Yeni Samsung/LG şovlarına bakın, Vegasta yaptıkları açılışları. Aradığınız alet bu sene gelecek.

Hocam sayacak mısınız? Bence 4K fazla kaçar. 2K 240Hz monitör kullanıyorum. Modeli şu: Samsung Odyssey g7.
Online oyunlarda grafik kısılır bu kartlarla grafiği kısınca her türlü o fpsleri alıyorsun neden 240 civarı fps alırken 144 hz bir monitörde heba edeyim

Online FPS oyunlarında o kadar yüksek çözünürlük istemeniz gerçekten çok şaşırtıcı.
Neden şaşırtıcı olsun her tarzdan oyun oynuyorum dedim 4090 gibi bir kart ile 1080p de kalmak saçma olmaz mı

Samsung Odyssey Neo G8 LS32BG850NUXUF 32" 1ms 240Hz UHD Quantum Mini-LED HDR2000 1000R Pivot Gaming Monitör https://www.amazon.com.tr/dp/B0BF741CXM?ref_=cm_sw_r_apann_dp_M0P56D0D9MJB3VM01G0N
Bunu bulabildim. Ama kavisli ekran bana rahatsız olurum gibi geldi fiyatı da tuzlu az.

Yeni konular

Geri
Yukarı