4K 27" G-Sync Monitör Tavsiyesi

Abi zaten asıl değiştirme sebebim G-Sync, yoksa şuanki monitörde ekran yırtılmaları hariç fazlasıyla iyi.

Bu yirtilmalar oyun ayarlarindan oluyor da olabilir. Bende de 4K monitör var ve oyunlari 4K oynuyorum ama yirtilma sorunu yasamadim hic.

Bu yirtilmalar oyun ayarlarindan oluyor da olabilir. Bende de 4K monitör var ve oyunlari 4K oynuyorum ama yirtilma sorunu yasamadim hic.
Çoğu oyunu 2K, yüksek grafik ayarlarında denedim. V-Sync bir nebze olsun engelliyor ama o zamanda FPS çok düşüyor.

Nasıl yırtılma oluyor ne kadar FPS alıyorsun ki?

Nasıl yırtılma oluyor ne kadar FPS alıyorsun ki?
Shadow kapalıyken çoğu oyunda high ayarlarda 2K'da 144ün üstünde oluyor.
Witcher 3 te özellikle çok olmaya başladı. GTA V çok nadirde olsa arada yapıyor.

Acaba monitörünüzün HZ degerli ile FPS sabitleyip test edebilir misiniz? Merak ettim simdi.
Yani mesela monitör 60 HZ ise siz de FPS'i 60 FPS'e sabitleyin

Abi zaten V-Sync o işe yaramıyor mu? Başka nasıl yapabilirim? WoW'da mesela max background FPS ayarı var onda 143'e getirerek çözdüm olayı ama başka oyunlarda nasıl olur bilmiyorum.

WoW'da mesela max background FPS ayarı var onda 143'e getirerek çözdüm olayı ama başka oyunlarda nasıl olur bilmiyorum.

MSI Afterburner ile gelen Rivatuner uygulamasi ile istedigin oyun ya da uygulamanin FPS'ini sabitleyebilirsin. Bak bunu bir dene seni GSYN-C derdinden kurtarabilir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…