4K televizyon önerisi

Konvicted

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yeni evliyiz ve 50 55 inç bir televizyon almak istiyoruz. Ben işteyken eşim Netflix YouTube vs takılacak ve ben geldiğimde ise PS5 ile oyun oynayabileceğimiz 4K bir televizyon almak istiyoruz. Şu an için 15k gibi bir bütçemiz var belki biraz daha üstüne çıkabiliriz taksit durumuna göre, tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yeni evliyiz ve 50 55 inç bir televizyon almak istiyoruz. Ben işteyken eşim Netflix YouTube vs takılacak ve ben geldiğimde ise PS5 ile oyun oynayabileceğimiz 4K bir televizyon almak istiyoruz. Şu an için 15k gibi bir bütçemiz var belki biraz daha üstüne çıkabiliriz taksit durumuna göre, tavsiyelerinizi bekliyoruz.
https://www.akakce.com/televizyon/e...n-smart-4k-ultra-hd-tv-fiyati,1303858598.html bu televizyondan kullanıyorum çok kaliteli bir televizyon.

Televizyon hocam iyidir bu model iyi mutluluklar

Hocam ps5 için 120 hz televizyon almanız daha mantıklı olur fakat öyle yapınca bütçeyi bayağı bir geçiyor:
60 hz bize yeter diyorsanız da:

Markasının toshiba gibi güzel olması görüntü kalitesinin 4K olması ile çok güzel bir ürün

Markasının toshiba gibi güzel olması görüntü kalitesinin 4K olması ile çok güzel bir ürün
Ayrıca bu paraya bu büyüklükte başka tv yok 14K

Tavsiyeleriniz için teşekkürler, değerlendireceğim arkadaşlar :)

Philips'in bu Televizyonunu almayı düşünüyorum, bu fiyata alabileceğim daha F/P bir ürün varsa ve tavsiye verirseniz sevinirim. Eşim amblight olayına hasta oldu, eğer daha F/P bir ürün bulursam LED döşeme işini kendim de bir şekilde yapabilirim :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı