4K TV Monitör olarak Laptopa Takmak

SarpaG

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Asus G752 kullanıyorum buna 4K Destekli 45-50 inch arası bir tv takarsam görüntüde titreme vs olur mu ? Acaba full HD monitör kadar kaliteli bir görüntü alabilir miyim ?

Arkadaşlar Asus G752 kullanıyorum buna 4K Destekli 45-50 inch arası bir tv takarsam görüntüde titreme vs olur mu ? Acaba full HD monitör kadar kaliteli bir görüntü alabilir miyim ?
Hocam TV'de oyun oynamayacaksan sıkıntı yaşatmaz.

Display port var sadece bilgisayarda. Birde HDMI. Monitör DVI girişli olduğu için arada sıkıntı yaşıyorum mesela 2 gündür görüntü gelmiyor monitöre. Geçende böyle oldu 1 gün sonra düzeldi otomatik. Şimdi diyorum display porttan 4K bağlasam renklerde sıkıntı olur mu acaba. Oynadığım tek oyun var oda arada league of legends. Sıkıntı yapar mı acaba o oyunda.

Televizyonun tepkime süresine bağlı.

HDMI sorun çıkarır, display portta da televizyon kötüyse normal dahili monitörden oyna daha iyi olur. Bence dene ve burada paylaş. Ayrıntılı şekilde.

Henüz almadım bir 4K TV. Düşüncelerinizi öğrenip öyle almak istiyorum. Biraz araştırayım alacağım. Buraya yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…