4Story Oyundan Atıyor

Utku Koçak

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (9.Sınıf)
Bugün çok eskiden oynadığım bir oyuna dönüş yaptım ve 4Story'yi indirdim. Fakat oyunu açtıktan 20-30 saniye sonra oyun kapanıyor ve mouse kımıldamıyor. Mouse'nin kablosunu çıkarıp takınca düzeliyor, ancak hala oyuna giremiyorum. Yeni format atıldı bir şeyi eksik yüklemiş olabilirmiyim? directx, net framework vs. gibi.

Şimdi denedim, sorunu buldum ama düzeltemiyorum 4Story arka planda açık ama kapanmıyor. Yeniden başlattığımda da açık oluyor, oyunu tamamen silmeme rağmen işe yaramadı. Kapatamıyorum oyunu yardım edin.
4Dqj30.png

Hesabıma girmeyi başardım, şu hesap karışıklığını acilen bir el atın lütfen.@Recep Baltaş

Hesabıma girmeyi başardım, şu hesap karışıklığını acilen bir el atın lütfen.@Recep Baltaş

Yukarı, sorunu hala çözemedim. Ancak bilgisayarımda virüs olduğunu düşünmeye başladım. Nedeni ise TClient.exe'yi arkadaşımdan aldığım halde 1-2 gün sonra aynı hata başıma geldi.

Bende oynuyordum o oyunu ama hiç böyle hatalar almadım... Sorunun ekran görüntüsü varsa atar mısın...

Kardeş senin sorunu çözdüm... Yukarıdaki resimde anladığım kadarıyla işletim sistemin win 10 ve 4Story win 10 ile uyumlu değil... Eğer teamviverin varsa ben sana düzelmen için yardım edebilirim...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı