5.000 TL oyun için dizüstü bilgisayar önerisi

Arkadaşlar, benim bilgisayarım var 7 yıllık i73632QM var ama sürekli ekran kartından dolayı kasma oluyor. En fazla 5000 TL bilgisayar önerir misiniz?

Oyun için en az 7500'e bütçe ayırmalısınız 5000'e alacağınız bilgisayar LoL bile zor oynatır.

O bütçe ile oyun için dizüstü sizi pek memnun etmez. 2. el bakınabilirsiniz belki.

Arkadaşlar, benim bilgisayarım var 7 yıllık i73632QM var ama sürekli ekran kartından dolayı kasma oluyor. En fazla 5000 TL bilgisayar önerir misiniz?
Eğer cidden bir dizüstüne ihtiyacınız yoksa 5000TL'ye güzel bir masaüstü alabilirsiniz.

Oyun için en az 7500'e bütçe ayırmalısınız 5000'e alacağınız bilgisayar LoL bile zor oynatır.

Abartma LoL oynarsın 5Klık PC'de. Ama 5K'ya oyuncu PC'si yok doğru diyorsun. Laptop için konuşuyorum.

Abartma LoL oynarsın 5klık PC'de. Ama 5K'ya oyuncu PC'si yok doğru diyorsun. Laptop için konuşuyorum.

Oynayamaz demedim düşük FPS'de oynar dedim 5K ya hep dâhili ekran kartlı modeller var benim arkadaşım 5K ya aldı LoL kasıyordu.

Oynayamaz demedim düşük FPS'de oynar dedim 5K ya hep dâhili ekran kartlı modeller var benim arkadaşım 5K ya aldı LoL kasıyordu.

Ben 2K'ya almıştım orta ayarlarda oynuyordum modeli önemli ekran kartının şu anda 3.5k PC. LoL çok da sistem istemiyor.

Dün biraz araştırdımda 5 bin değil neredeyse 7 bin TL'ye bile oyuncu laptopu bulunamıyor.Akıl alır gibi değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…