5.000 TL'ye kadar monitör tavsiyesi

MSI G2412 Hz farkı dışında LG'den görüntü kalitesi olarak iyi midir? 144Hz benim için yeterli 5binden fazla veremem.
Evet, her bakimdan daha ustun. LG'nin tek ustunlugu gecikme tarafinda, ancak G2412 ile 24GN60R-B arasindaki gecikme farkini hissedebilecegini dusunmuyorum.

Evet, her bakimdan daha ustun. LG'nin tek ustunlugu gecikme tarafinda, ancak G2412 ile 24GN60R-B arasindaki gecikme farkini hissedebilecegini dusunmuyorum.

Peşine taksit olmadığı için 5bini geçiyor ama ürünün diğer sitelerdeki normal fiyatı zaten 5binden fazla olduğu için kabul edilebilir. Ancak LG'nin parlaklık değeri daha yüksek sRGB oranları ise neredeyse aynı. MSI kesin olarak daha iyi midir görüntü kalitesi açısından?

LG;

MSI;

Asıl fark kontrastta. Çünkü 24GN60R-B'nin kontrast değeri rezalet.

G2412;

24GN60R-B;

Maksimum parlaklık olarak MSI daha yüksek bu arada. Kağıt üstü 250cd verisine takılma.

LG;

MSI,

Teşekkürler LG'den vazgeçtim o halde. Peki görüntü kalitesi olarak AOC 24G2SPU/BK mı yoksa MSI G2412 mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…