5.000TL Oyun Laptopu Önerisi

Jacksonstorm

Hectopat
Merhaba
Yaklaşık 5.000TL bütçe oyun laptopu alacağım. Piyasada birçok Gaming Laptop bulunuyor. HP bile Gaming Laptop çıkarmış. Bu piyasayada pek hakimiyetim olmadığından size geldim.
İstediğim laptopta mutlaka olsun dediğim şeyler de 17 inch ekran ve 16GB RAM bunun haricinde laptop CS, PUBG, GTA V vs. açsın.

Bir de almışken bir 5 yıl kullanayım uzun vadede götürsün. Bu özelliklere uygun laptop önerilerinizi bekliyorum.

hp envy protect i7 3.0 ghz turbobost 1 tb 16 gb kıngston 2 gb ıntel 5500 4 gb nvıdıa 940m 17.5 inç dokunmatik ekranusb 2.0 usb 3.0 hdmı card reader 1920 x 1080 full hd tam bir oyun canavarı 2.el 1.5 yıl garantili 5000.00 t civarı alabilirsin.

Üniversiteye mi gideceksin ? Eğer gitmeyeceksen kesinlikle laptop almamalısın. Ben laptop alıp kasalıyı sattım. Şu anda çok pişmanım. Ama dersen de laptop almak istiyorum, Monster'ın laptoplarına bak. En önemlisi hava giriş, çıkış yerlerine bak. 2 tane soğutucu da olmalı. Benimkinde 1 tane var. Altında 4'lü soğutucu, yanında küçük vantilatör var. Ancak öyle rahat oynayabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı