5-6 arkadaş oynamak için oyun tavsiyesi

Benim de tavsiyem kesinlikle GTA V yönünde. Çoklu arkadaş olarak girdiğinizde hem görevleri yaparsınız yeri gelir birbirinize sıkıp zaman geçirirsiniz. Şahsen benimde 3 kişilik bir ekibim var online da bizim gibi troll,amaçsız gençler bulup konvoy yapmışlığımız bile var :)

Kimse yazmamış çok şaşırdım🤣 Ben yazıyım bari, 5-6 kişiyseniz rust oynayıp çok eğlenebilirsiniz. Gece oynuyorsanız tadından yenmez 😁

Paladins kesinlikle kimse yazmamış ama hem arkadaşlarla hemde tek oynanabilen çok güzel bir oyun. Monopoly Plus oyunuda 6 kişiye kadar oynanabiliyor, aynı pc den veya farklı pclerle online da oluyor, tek oynamak istersende 2 tane bot ekleyip oynayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma gelebilir ama Minecraft olabilir ki onun dışında eğer survival seviyor iseniz kesinlikle Don't Starve Together veya Terraria olabilir. Viscera Cleanup Detail diye temizlik yaptığımız bir oyun var.
Verilen tavsiyelerin dışında browser üzerinden Gartic.io olabilir.

dün Valhalla Online diye bir oyun açılmış hemen ekibimden birisi haber verdi. tarayıcıdan oynanıyor, ben pek ısınamadım başta ama sardı. MMORPG seversen dene derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı