5-6 bin TL PC veya Xbox önerisi

fyodors

Hectopat
Daha fazla  
Benim maksimum 5-6 bin TL bütçem var. bununla oyun oynamak için PC mi alınır, Xbox mı? Xbox One X almayı düşünüyorum ayrıca video çekip yayın yapmak da istiyorum. Fikirleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox ve Gamepass daha iyi olacaktır. İnternetin iyiyse bulut oyun sistemlerine de bakabilirsin. Ben 3500 TL'ye Chromebook, 375 TL'ye 6 aylık Geforcenow aldım. Cyberpunk, Witcher 3'ü falan son grafik ayarlarında takılma donma olmadan bitirdim. Geforcenow'dan NewWorld oynayarak yayın falan yapan da vardı Twitch'den. Belki bütçende bilgisayar alıp böyle yayın da yapabilirsin.

One X değil de Series S tavsiye ederim.
One x alırsam beni ne kadar götürür?

Xbox ve Gamepass daha iyi olacaktır. İnternetin iyiyse bulut oyun sistemlerine de bakabilirsin. Ben 3500 TL'ye Chromebook, 375 TL'ye 6 aylık Geforcenow aldım. Cyberpunk, Witcher 3'ü falan son grafik ayarlarında takılma donma olmadan bitirdim. Geforcenow'dan NewWorld oynayarak yayın falan yapan da vardı Twitch'den. Belki bütçende bilgisayar alıp böyle yayın da yapabilirsin.
Hocam uzun vade için biraz zarar gibi geldi bana

Peki xboxtan yayın yapabilir miyim sizce facecam falan ayrı çekilicek galiba çok sorun olmaz da xbox one x düşünüyorum ne kadar götürür beni ?
Yayın işini bilmiyorum ama en azından oyunları sorunsuz oynarsınız. 5-6 bin TL'lik PC'de yayını geçtim doğru düzgün oyun bile oynayamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı