5-6 bin TL telefon tavsiyeleri

Bütçe
5-6

Hasan Erikli

Hectopat
Yer
İzmir Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL i3-12100F 4.3GHz 4/8 Çekirdek İşlemci

ASUS PRIME H610M-E DDR4 Anakart

PALIT RTX 3060 Dual 12GB Ekran kartı

Adata XPG Gammix D30 16 GB (2x8) 3200 MHz

SHARKOON SHP650V2 650W 80+ EU Güç kaynağı

ADATA LEGEND 710 512GB M.2 2400-1000MB/s SSD
Meslek
Öğrenci
Merhaba iyi Sosyaller elimde Samsung M31s var cihaz 1 buçuk yıllık sayılır herhangi bir problemi çizik vs yok temiz kullanıldı bunu eskiyi ver yeniyi götür kampanyası ile 120 Hz telefon ile değiştirmek istiyorum mobil oyunlarda e-spor yaptığımdan dolayı eski telefonu nerede satabilirim? Hepsiburada hariç bir platform var mı satmak için?
Hepsi buradada telefon modelim gözükmüyor eskiyi ver yeniyi götür kampanyasında şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam model öneremiyorum fakat birkaç gün içinde almazsanız eğer zam geliyor. Gümrük vergilendirmeleri değişti 5000 TL altında ortalama 1500 TL gibi bir artış olacak. Elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim.

Biraz daha çıkarsan @GalaxySal450 hocamın önerdiği, çıkamazsan Redmi 10 2022 olabilir. 2. El tarafında ise samsung galaxy s9 veya s10 serisine bakabilirsiniz.

Farkındayım o yüzden telefon değişimine gidiyorum hocam teşekkürler.

Redmi Note 10 Pro sizce nasıl hocam? Samsung M31s kullanıcısıyım problem yaşamadım fakat 60Hz ekran olmuyor samsunga mi geçmek iyi olur Xiaomi Redmi Note 10 Pro'ya mı?

Şu an fark ettim 4 GB RAM yetmez diye de düşünüyorum.

Ekran sizin için önemliymiş, bence 10 Pro sizin için iyi olabilir, 4 GB RAM yeter gibime geliyor benim.

Ekran sizin için önemliymiş, bence 10 Pro sizin için iyi olabilir, 4 GB RAM yeter gibime geliyor benim.

Evet 10 Pro'ya sıcak bakıyorum mobil oyunlarda e-spor yaptığım için telefon değişimine gidiyorum ve zamlar da kapıda.

Evet 10 Pro'ya sıcak bakıyorum mobil oyunlarda e-spor yaptığım için geçiş telefon değişimine gidiyorum ve zamlar da kapıda.

Hayırlı olsun o zaman hocam şimdiden, aklınıza takılan bir soru olursa gene yazabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…