5-6 bin TL telefon tavsiyesi

kravuzen

Hectopat
Şu an iPhone 6 Plus kullanan bir tanıdığımın yeni telefon alması gerekiyor. En önemli kriter akıcı olması, bu konuda çekinceleri var. Ekranıyla, kamerasıyla, bataryasıyla da ortalama üzeri olması yeterlidir.

Ben 3-4 aydır A52 kullanıyorum, uzun zaman sonra Samsung aldım ve arayüzünü vs. beğendim. En son bu fiyatlarda S20 FE öneriliyordu, tabii ki zam gelmiş gibi ama hala bu aralıkta sayılır sanırım. Cihazın 128 ve 256 GB modeli var ama sanırım sadece 256 GB olarak Snapdragon versiyon var. Sonrasında bu aralığa A52S, Mi 11 Lite 5G, M52 5G modeller gelmiş, bunlar da 5G avantajıyla uzun vadede daha mı mantıklı olur diye düşünüp danışmak istedim.

Şu an iPhone 6 Plus kullanan bir tanıdığımın yeni telefon alması gerekiyor. En önemli kriter akıcı olması, bu konuda çekinceleri var. Ekranıyla, kamerasıyla, bataryasıyla da ortalama üzeri olması yeterlidir.

Ben 3-4 aydır A52 kullanıyorum, uzun zaman sonra Samsung aldım ve arayüzünü vs. beğendim. En son bu fiyatlarda S20 FE öneriliyordu, tabii ki zam gelmiş gibi ama hala bu aralıkta sayılır sanırım. Cihazın 128 ve 256 GB modeli var ama sanırım sadece 256 GB olarak Snapdragon versiyon var. Sonrasında bu aralığa A52s, mi 11 Lite 5G, M52 5G modeller gelmiş, bunlar da 5G avantajıyla uzun vadede daha mı mantıklı olur diye düşünüp danışmak istedim.

Daha ülkede 4.5G bile doğru dürüst çekmez/kullanılamıyorken sırf 5G için cihaz almak pek mantıklı değil.

Bende S20 FE Snapdragon öneririm aşağıya epey linklerini bırakacağım Snapdragon olan modelin 128 GB ve 256 GB olan halinin.
128 GB:

256 GB:

Akakçe gibi sitelerden daha ucuzu bulunabilir ama o sitelerde model kodu ayrımı yapılamadığından Exynos olanlar da gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı