5 adet film önerisi pt 1

LyNice

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba dostlar, şimdi buraya 5 tane sevdiğim filmi koyacağım. Bence mutlaka izleyin. Film bittikten sonra insana eğlenceli zaman yaşattırdığını hissettiriyor.

1- Yıldızlararası (2014)

yıldızlar arası.jpg

Yıldızlararası izlemeyen kaldı mı? Dostlarım eğer izleyecek bir film arıyorsanız ve yıldızlararası izlemediyseniz kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Tür: Bilim kurgu, dram, macera, gizem.

Yönetmen: Christopher Nolan

IMDb puanı: 8.7/10

2- Yalanın İcadı (2009)

y.jpg

Yalanın İcadı filmi bence güzel bir film, çıtır bir film. Yalanın olmadığı bir dünyada yalanı bulan bir adamın hayatını anlatıyor.

Tür: Komedi, romantik komedi, romantik, fantezi.

Yönetmenler: Ricky Gervais, Matthew Robinson

IMDb puanı: 6.3/10

3- Blade Runner 2049 (2017)

b.jpg

Bade runner filmini daha dün sabah izledim. Bayağı güzel bir film. Bence izlemelisiniz. Başrolde Ryan Gosling, Ana De Armas ve Harrison Ford oynuyor. 1980'lerde çekilmiş bu filmden öncesini anlatan bir filmi de var. Ondan başlayıp seriyi öyle bitirmenizi tavsiye ederim.

Tür: Siberpunk, bilim kurgu, aksiyon.

Yönetmen: D
enis Villeneuve.

IMDb puanı: 8.0/10

4- Tam Gaz (2017)

bab.jpg

Baby Driver adı ile de bilinen Tam Gaz filmi çok iyi araba kullanan baby ve onun başından geçenleri konu alıyor. Güzel bir film. Tavsiye ederim.

Tür: Müzik, macera, soygun, aksiyon.

Yönetmen: Edgar wright.

IMDb puanı: 7.6/10

5- 8 Mil (2002)

aa.jpg

8 Mil gayet güzel bir film. Başrolde Eminem yer alıyor. Filmden Eminem'in hayatından biraz esinlenilerek yapılmış gerçeğe yakın. Belgesel değil bence izleyin.

Tür: Müzik, dram, hip hop

Yönetmen: C
urtis Hanson

Imdb: 7.2/10

Dostlar, bu filmler popüler filmler ama bilmeyenler olabilir ondan böyle bir makale yayımlamak istedim. Birbirimiz ile güzel filmler paylaşırsak sevinirim. İsterseniz devamını PT2 olarak paylaşırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı