5 ayda derece yapmak mümkün mü?

Hocam bir şey sormak istiyorum hatta birkaç şey sormak istiyorum. TYT ders ders netleriniz ne aralıkta, günlük kaç saat çalışıyorsunuz veya belirlediğiniz bir saat var mı? Bir de gerçekten AYT sıfır mı yani ciddi manada, bir programınız var mı yani? 5 aylık ya da internette olan bir programdan mı yararlanıyorsunuz, bir de lafın gelişi mi 5 ay yani? Aralığın sonu gibi konuları bitirmeyi mi düşünüyorsunuz yoksa 4 ay falanda olabilir mi?
Hocam netleri söylemek mantıksız hayatimda 2 tyt denemesi çözdüm zaten kolay denemelerdi. Mat temelim sağlam sadece. Program yok dersler konular belli zaten. 1 ocağa kadar süre yani 4 ayda da bitse 1 ocakta yaparım sınavı. Suan duzeltmem gereken aliskanliklar var, bakalım hayırlısı olsun.

Hocam netleri söylemek mantıksız hayatimda 2 tyt denemesi çözdüm zaten kolay denemelerdi. Mat temelim sağlam sadece. Program yok dersler konular belli zaten. 1 ocağa kadar süre yani 4 ayda da bitse 1 ocakta yaparım sınavı. Suan duzeltmem gereken aliskanliklar var, bakalım hayırlısı olsun.
hocam Güncelleme ?

@5aydakonularbitmez hocam hadi güncelleme gelecek mi ya?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı